Ülkemizde ilk özel yayın kanalı olarak hizmet vermeye başlayan Star TV ilk özel kanalımız’dır. Türkiye’de TRT’den sonra açılan 2. Kanal olarak ta tarihe geçmiştir. 1 Mart 1989 yılında yayın hayatına başlayan kanal o günden bu yana ülkemizde yayıncılık hizmeti sunmaktadır.

Sahip olduğu TV programları, ana haber bültenleri, dizileri ve yarışma programları ile izleyicilere keyifli saatler yaşatan kanalın her geçen gün izleyici sayısı artarak devam etmektedir. Sahip olduğu yüksek reytingli diziler ve programlarla oldukça sevilen kanallar arasında yer almaktadır.

Star TV Turgut Özal’ın oğlu Hakan Özal, Kemal Uzan ve Cem Uzan tarafından kurulmuştur. Uzan holding 2005’li yıllarda batmasının ardından kanal Doğan grup tarafından satın alınmış o yıllar mavi olan logosu kırmızıya çevrilmiştir. 2011 yılında bu kez Doğuş grup tarafından satın alınan kanal bugün hala aynı gruba aittir.

Star TV İzleyici Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
0212 335 00 00

Star TV İzleyici Hizmetleri İletişim Mail Adresi
izleyicitemsilcisi@startv.com.tr

Star TV İletişim Formu

Kanal yayın hayatı boyunca birçok kez ceza almasına ve kapatılma riski ile yüz yüze gelmesine rağmen hala yayın hayatına devam etmektedir.

Star TV izleyici hizmetleri sabit bir telefona sahiptir. Bu numarayı arayarak yayınlar ve diziler hakkında kanalı arayabilir şikayetlerde bulunabilirsiniz.

Ayrıca izleyici hizmetleri aracılığı ile kanala ulaşarak soru, istek ve önerilerinizi iletebilirsiniz. Ayrıca mail adresi ile yazılı olarak ulaşabilmeniz de mümkün. Ayrıca kanalın iletişim formunu da doldurarak kanala ulaşabilirsiniz.

Star Tv gelişen teknolojiyi yakından takip ederek televizyonculuk açısından Türkiye’ye önderlik eden ilk özel televizyon kanalı olarak yayın hayatına devam etmektedir.