Ülkemizde spor ürünleri ve aksuarları satarak 19 şehirde 32 mağaza ile satış ve hizmet alanında çalışmalar yapmaktadır. “En iyi markalar ve en iyi sen” mottosu benimsenerek sektöre yenilikler ve gelişmeler sunarak Türkiye’nin en çok markalı lider spor perakende zinciri konumundadır. Satış faaliyetlerine mağazacılık ve e ticaret olarak devam etmektedir. Birçok spor markasının distribütörlüğünü yapmaktadır. Ayrıca, Nike, Adidas, Puma, Reebok, Under Armour, The North Face, Jack Wolfskin, Columbia, New Balance, Skechers, Quiksilver, Hummel, Slazenger, 2AS, Crocs, Lumberjack, GoPro, Voit ve Hattrick markaları da Sportive çatısı altında yer almaktadır. Ayrıca kendi markası olan Sportive ürünlerini de üretmektedir.

Sportive Müşteri Temsilcisi

Sportive müşteri çağrı merkezine 0850 222 09 49 numarasını arayarak ulaşmanız mümkün. Sportive müşteri çağrı merkezi her gün 08: 00 – 20: 00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Sipariş numaranız sayesinde aldığınız tüm ürünler hakkında işlem yapabilirsiniz. Çağrı merkezi çalışanları sizlere, iade ve garanti süreçlerinde yardımcı olurken, soru ve önerilerinize de cevaplar bulabilirsiniz. Bu kanal aracılığıyla sipariş vermeniz de mümkün. Sportive çağrı merkezine yazılı ve görsel olarak talepte bulunmak istiyorsanız destek@sportive.com.tr mail adresinden talebinizi iletebilirsiniz.

Sportive Vizyon

Sportive mağazaları, birçok firmanın bir tek çatı altında toplanması için çalışmakta ve sektör içerisinde birçok tüketiciye hizmet vermektedir. Ayakkabı, giyim, aksesuar ve spor ekipmanları alanında çeşitlilik sunarak zengin seçenekleri sizlerle buluşturmaktadır. 2005 yılından itibaren hizmet vermeye başlamış ve günümüzde 19 şehirde hizmetlerini sürdürmektedir. Mağaza içerisinde, koşu, futbol, basketbol, outdoor, tenis, voleybol, yüzme, fitness ve pilates sporlarında kullanmak üzere birçok ekipmana ulaşabilirsiniz. Erkek, kadın ve çocuk alanında tepeden tırnağa ürün bulunduran Sportive mağazası içerisinde büyük beden ürünler de bulmak mümkün. Günlük hayatta kullanabileceğiniz sportif ürünler, antrenman kıyafetleri, antrenman ekipmanları, spor yaparken veya doğada gezinirken rahat hissedebileceğiz ürünler ve ekipmanlar, birçok spor ürünleri üreticilerinin her sene güncellenen özel koleksiyonlarına ulaşmanız için şube sayısı artmakta ve ülkemizin en saygın noktalarında yerini almaya devam etmektedir.