ŞOK Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Marketler zinciri olan Şok Market, uzun yıllardır hizmet veriyor. Müşteri talep ve şikayetleri ise Şok müşteri hizmetleri üzerinden alınıyor.

Sizin için sunulan Şok müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası bağlantı kurmanızı sağlıyor. Güvenli bir hizmet almanın yanı sıra, müşterilerin talep ve şikayetlerinin talep edilmesi de sağlanıyor. Bunun için oluşturulan iletişim numaralarını değerlendirin.

ŞOK Müşteri Hizmetleri Numarası

Hangi numaralar üzerinden iletişim kuracaksınız? Verilen kurumsal iletişim numaraları, anında bilgi almanızı sağlayacaktır. Değerlendirip, almak istediğiniz hizmete göre verilen numaralardan seçiminizi yaparak anında arayabilirsiniz.

Şok Marketler Ticaret Aş. Telefon Numarası: 0850 211 11 00

Müşteri İletişim Numarası: 0216 576 33 00

Yukarıda verilen telefon numaraları üzerinden bağlantı kurulabilir. Anında bağlantı kurabileceğiniz müşteri iletişim numarasının değerlendirilmesinin avantajlı olacağını söyleyebiliriz. Bu numara üzerinden bağlantı kurup, direkt olarak almak istediğiniz bilgiyi alabilir, şikayet ya da öneride bulunabilirsiniz.

ŞOK Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

ŞOK Müşteri İletişim Formu

Şok müşteri iletişim formu üzerinden gerekli yerlere ulaştırmak istediğiniz bilgileri ulaştırabilirsiniz. Sunulan bilgileri değerlendirip, direkt olarak bu alanda sunulan bilgiler üzerinden hareket edebilirsiniz. Bağlantı kurmak istediğiniz departman, iletişim formunun konusu gibi bilgileri de girerek, anında bağlantınıza dönüş yapılmasını sağlayabilirsiniz.

Kendinizi tanımlamanız, mesajınız, isim soyisim, mail adresi, ülke, şehir, ilçe gibi bilgiler isteniyor. Tüm bilgilerin girişinin yapılmasından sonra size daha kolay dönüş yapılması sağlanacak olduğundan bilgilerin girişini yapın. Bağlantı için mesajınızın da açıklayıcı olması önemli olacaktır. Değerlendirin ve bu alanda sunulan bilgiye göre hareket ederek, iletişim kurun. Şok müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası üzerinden anında bağlantı kurulması sağlanacaktır. Değerlendirip, kurulan bağlantı üzerinden dilediğiniz gibi mesajınızı sunabilirsiniz. İletişim numaraları ve form yeterli olacaktır.