Sodexo, Fransa’da kurulan ve merkezi Fransa’da bulunan tesis yönetim ve yemek hizmetleri şirketidir. Dünya genelinde 80’i aşkın ülkede çalışmalarını sürdürmekte ve şirketlerle iş birliğini devam ettirmektedir. Devlet kurumları, okulların tüm kademeleri, şirketler, klinikler, hastaneler, hapishaneler ve askeri üsler gibi çok çeşitli kurum ve kuruluşlara hizmet sağlamaktadır. Kurum ve kuruluşlar çalışanlarına Sodexo Kart vererek yemek ihtiyaçlarını karşılamalarını ve limitleri kadar harcama yapmalarını sağlamaktadır. Sodexo Müşteri Hizmetleri, Türkiye’de de faaliyetlerini sürdüren şirketin destek çalışmalarını sürdürmektedir.

Sodexo Müşteri Temsilcisi

Sodexo müşteri hizmetleri hafta içi ve ek olarak cumartesi günleri 444 72 77 numaralı iletişim kanalından hizmet vermektedir. Sodexo müşteri temsilcisi ile canlı görüşme gerçekleştirmek için 08:00 – 20:00 saat aralığında aramalarınızı yapabilirsiniz. Destek ekibi, ürünler ve kampanyalar hakkında bilgilendirici hizmet yaparak dilerseniz üye işyeri olmanız için görüşme gerçekleştirmektedir. Şirketiniz ile Sodexo’nun iş birliği ile kazançlarınızı arttırabilirsiniz.

Sodexo müşteri hizmetleri, ürünleri kullanan üyelerin yaşayabilecekleri olası sorun ve durumları bildirim haline getirmektedir. Siz de duygu ve düşüncelerinizi 444 72 77 numaralı Sodoxo müşteri hizmetleri aracılığıyla bildirim haline getirerek sürecin sonuçlandırılması için takip edebilirsiniz. Yaşadığınız sorunlar incelenecek ve incelemeler sonucunda karar verilecektir.

Görüşlerinizi yazılı bir şekilde iletmeniz için “Görüşlerinizi İletin” seçeneği bulunmaktadır. İnternet sitesi üzerinde yer alan bu seçeneğe tıklayarak gerekli bilgileri doldurmanız halinde Sodexo destek ekibinin sizlere ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Bu alanda sizden istenen bilgiler adınız soyadınız, e posta adresiniz, telefon numaranız, kullanıcı tipiniz (müşteri, tüketici, üye işyeri) ve görüşlerinizdir.

Sodexo Hizmetleri

Sodexo şirketi, çalışanların günlük hayatta ihtiyaç duyabilecekleri giderleri düşünerek hizmetlerini çeşitlendirmiştir. Sodexo hizmetleri;

  • Restoran Pass: Çalışanların öğle yemeği ihtiyaçlarını karşılamak için belirli limitlerle sağlanan karttır.
  • Fuel Pass: Çalışanların araçları için ihtiyaç duydukları yakıtları karşılamaları için belirli limitlerle sağlanan karttır ve anlaşma gereği yakıt alışverişleri Opet’ten sağlanmaktadır.
  • Gift Pas: Hediye çeki anlamını taşımaktadır. Anlaşmalı olan diğer iş ortaklarından alışveriş yapılmasına olanak sağlanmaktadır.
  • Business Pass: Firmanızın temsil ve ağırlama ihtiyaçlarını karşılamak için lüks iş ortakları ile yapılan çalışmalardır. Bu kart sayesinde daha uyguna yararlanmaları sağlanmaktadır.