Sleepy, Eruslu Sağlık Ürünleri Sanayi ve Ticaret A.Ş.ye bağlı olarak 2004 yılında üretim faaliyetlerine başlamıştır. Sleepy markası, ilk yıllarında çocuk ve hasta bezi üretimini gerçekleştirirken daha sonrasında ürün yelpazesine yeni seçenekler de eklemiştir. Günümüzde ise ürün kataloğu çocuk bezi, yetişkin hasta bezi, cep mendili, ıslak havlu, hasta altı örtüsü ve kadın pedi çeşitlerinden oluşmaktadır. Sleepy müşteri hizmetleri, satışı yapılmakta olan ürünler için bilgilendirici hizmet yapmakta ve satış sonrasında çeşitli konularda müşteri destek çalışmalarını sürdürmektedir.

Sleepy Müşteri Temsilcisi

Sleepy müşteri hizmetleri 0850 644 55 00 numaralı iletişim kanalından hizmet vermektedir. Sleepy müşteri temsilcisi ile yapacağınız canlı görüşmelerde, Sleepy marka ürünler, yetkili mağazalar, fiyatlandırma ve özellikler hakkında birçok bilgiye ulaşabilirsiniz. Temel olarak müşteri görüşlerini kayıt altına alan marka, ürün kullanım tecrübenizdeki duygu ve düşüncelerinizi soru, öneri ve şikayet başlıkları adı altında kayıt altına alarak gerekli yönlendirmeleri yapmaktadır.

Sleepy destek ekibi ile yazılı bir şekilde iletişim kurmak için info@sleepy.com.tr mail adresini kullanabilirsiniz. Bu alanda kişisel bilgilerinizi ve yazma nedeninizi detaylı bir şekilde belirttikten sonra görseller de kullanarak bildiriminizi oluşturabilirsiniz. Sleepy müşteri temsilcisi, mesajınızı inceledikten sonra gerekli araştırmaları yapmakta ve tarafınıza e posta ya da telefon yoluyla dönüş sağlamaktadır.

Sleepy Ürünleri

Sleepy markasının, Türkiye genelinde birçok yetkili bayisi bulunmaktadır. Küçük veya büyük marketlerin birçoğunda Sleepy marka ürünlere ulaşabilirsiniz. Bu marketlere ek olarak internet satışı gerçekleştiren online pazarlar içerisinde de yer almaktadır. Satın almak istediğiniz ürünleri direkt olarak resmi siteden de almanıza olanak sağlanmaktadır.

Bebek ve çocuklarınızın sağlıklı bir ilk dönem geçirmeleri için anti bakteriyel, rahat ve sağlıklı ürünlerin geliştirilme çalışmaları sürekli devam etmektedir. Yaş gruplarına göre bebek bezi ve külot bez çeşitleri bulunmaktadır. Yaş grubuna uygun ürünler ile bebeklerin huzuru bozulmadan aktivitelerini yerine getirmesine olanak sağlamaktadır. Bunlara ek olarak ıslak havlu, kadın pedi ve hasta bezleri kategorilerinde de birçok seçenek bulunmaktadır.

Satış sonrasında yaşanabilecek olası problemlerin çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetin sağlanması için 0850 644 55 00 numaralı Sleepy müşteri hizmetlerinden yardım alabilirsiniz.