1895 yılında çek merkezi olarak kurulmuş olan Skoda otomotiv sektöründe hizmet vermekte olan firmalar arasında yer almaktadır.

Dünyanın en eski otomotiv üreticileri arasında yer almakta olan Skoda markası sahip olduğu nitelik sayesinde dünya genelinde faaliyetlerini sürdürmektedir. Uzun yıllardır aynı şekilde gerçekleştirmiş olduğu çalışmalar dahilinde birbirinden farklı modellerin piyasaya sürülmesini sağlamaktadır.

1991 yılında Volkswagen tarafından satın alınmış ve Volkswagen Grubu’na ait bir marka haline gelmiştir. Bu sebepten ötürü özellikle tasarımları ve hazırlanan modellerin teknik özellikleri Volkswagen ile benzer özellikler taşımaktadır.

Devamlı olarak geliştirilmekte olan modeller özellikle günümüz teknolojisi ile harmanlanarak kullanıcılara avantaj sağlayacak şekilde tasarlanmaktadır. Değişen modeller dünya genelinde farklı ülkelerde satışa sunulmaktadır.

Skoda Müşteri Hizmetleri

Türkiye’de satışı yapılmakta olan birbirinden farklı modeller bulunmaktadır. Dayanıklı yapıya sahip olan modeller trafikte özellikle kullanıcıların avantaj elde etmesini sağlayacak şekilde tasarlanmaktadır. Kesintisiz hizmet sağlamakta olan marka için Skoda müşteri hizmetleri yaşanabilecek her türlü duruma karşı kesintisiz hizmet alınmasını sağlayacaktır.

Türkiye’de satışa sunulan modeller şunlardır; Rapid, Fabia, Rapid Spaceback, Yeni Octavia, Octavia, Yeni Kodiaq, Superb modelleridir. Kalitesinin yanı sıra özellikle belirlenmiş olan uygun fiyat seçenekleri ile de Türkiye’de sıklıkla tercih edilen markalar arasında yer almaktadır.

Marka aynı şekilde Türkiye’de sürdürmüş olduğu çalışmaları hazırlamış olduğu şube üzerinden sürdürmektedir. Bu nedenle hizmet almak isteyenler merkez şube üzerinden gerçekleştirilecek olan görüşmeler dahilinde sunulan hizmetlerden yararlanabilirler.

Skoda Çağrı Merkezi Numarası

7/24 kesintisiz destek hizmeti sağlamakta olan marka için özellikle yapılacak olan görüşmeler dahilinde bilgi verilmektedir. Yetkili servisleri öğrenmek, satış bayileri hakkında bilgi almak, ürünler hakkında bilgi almak veya pek çok farklı konuda detaylı bilgi almak isteyenler için 444’lü çağrı merkezi üzerinden talepler karşılanmaktadır.

İletişime geçmek isteyenler Skoda çağrı merkezi iletişim numarası sayesinde günün her saati yardım alabilirler. Gerekli bilgilendirmeler çağrı merkezi numarası üzerinden yapılmaktadır. Bu sayede markayı tercih etmek isteyenler farklı konularda bilgi almak için numarayı kullanabilirler.

Skoda Çağrı Merkezi Numarası

444 77 80