Alışveriş yaptığınız Sincap market ile ilgili yetkililerle iletişime geçmek isterseniz Sincap marketler zinciri iletişim numarası ile irtibat sağlayabilir. Konya merkezli olarak kurulan ve günden güne faaliyet alanını arttıran bu market, sizin de mahalle marketiniz olabilir. 2002 yılından beri Sincap Marketler Zinciri markası ile faaliyet gösteren işletme şimdilerde çok daha fazla şubeye sahiptir.

2006 yılında 5 market ile hizmet veren şube Osmanlı Alışveriş Merkezlerini bünyesine katması ile şubeleşmeye devam etti. Daha sonra ise EKO Market AVM. A.Ş ile birlikte çalışmaya başlayan market şimdilerde onlarca şube ile hizmet vermeye devam etmektedir.

Sincap market Konya merkezli olarak başladığı faaliyet alanına yine şubeleşerek Konya’da devam etmektedir. Marketler zincirine eklenen her halka ile daha da büyüyen ve güçlenen market, müşterilerine en iyi şekilde hizmet vermek için Sincap marketler zinciri iletişim formu ile görüş ve önerilerinizi beklemektedir.

İşletmenin odağına müşteriyi koyması sayesinde her geçen gün büyüyen market, daha büyük kitlelere hitap etmek için çalışmalarına devam etmektedir. Market yine faaliyet alanını Konya sınırları içinde genişletmeyi hedefleyerek yeni şube arayışlarına devam etmektedir.

Sincap Marketler Zinciri Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

0 332 257 13 00

Sincap Marketler Zinciri Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Sincap marketler eviniz ve sizin ihtiyacınız olan tüm market ürünlerini sunmaktadır. Markette temel olarak gıda ürünleri ve temizlik ürünleri yer almaktadır. Diğer marketlerden eksiği değil fazlası vardır. Tarımın bağrı olan Konya’nın ovalarından gelen taze bakliyatlar müşteri ile buluşmaktadır. Market raflarında uzun süredir bekleyen bakliyatlar yerine açık ve taze olarak tüketiciye sunulan bakliyatlardan alabilirsiniz.

Sincap market yeni şubelerine hayat vereceği uygun zeminler de aramaktadır. Bunun için sizin de öneriniz varsa ya da bizim mahallemizde de şube açmalısınız diyorsanız Sincap marketler zinciri iletişim mail adresi ile önerilerinizi yazabilirsiniz.

Market ile ilgili olarak yaşadığınız tüm sorunlar, şikayetler, istek ve öneriler gibi hususlarda bildirimde bulunmanız çok önemlidir. Böylece kendisini düzelten market çok daha iyi hizmet verebilecektir.