Sinbo müşteri hizmetlerine ulaşmak için çeşitli kanallar mevcut. Bunlardan ilki Sinbo iletişim formu. İletişim formuna ulaşmak için şirketin sitesine giriş yapmanı ve iletişim seçeneğini tıklamanız. Akabinde Sinbo müşteri hizmetleri iletişim formu ekrana çıkıyor. Bu formu dikkatli biçimde doldurarak marka ile iletişim sağlayabilirsiniz.

Fakat formda istenen bütün bilgileri dikkatli bir şekilde doldurulması gerekiyor. Formda ilk olarak ad soyad bölümü var. Buraya adınızı ve soyadınızı girmeniz gerekiyor. İkinci olarak meslek sekmesi var. Buraya mesleğinizi belirtmeniz gerekiyor. Üçüncü olarak eposta bölümü yer alıyor. Buraya aktif bir eposta adresi girmelisiniz. Eposta firmanın size dönüş yapacağı kanallardan birisidir.

Dördüncü sekmede telefon var. Buraya aktif bir telefon numarası girmelisiniz. Firma ihtiyaç halinde vermiş olduğunuz telefon numarasını arayarak sizinle iletişime geçecektir. Beşinci sekme ise mesaj başlığını taşıyor. Buraya Sinbo ile ilgili mesajınızı yamalısınız. Açık ve net cümlelerle talebinizi, probleminizi, bilgi isteminizi mesaj kısmana yazarsanız müşteri hizmetleri en kısa sürede dönüş yapacaktır.

Sinbo İletişim Numarası ile Tüketici Hattına Ulaşma

Sinbo müşteri hizmetlerine ulaşmanın bir diğer yolu iletişim numarasıdır.

Sinbo Müşteri Hizmetleri telefon numarası

0850 811 65 65

info@sinbo.com.tr

Sinbo tüketici hattı ile iletişime geçerek talep, şikâyet ve teşekkürlerinizi belirtebilirsiniz. İsterseniz markanın kapıda servis hizmetinden yararlanabilirsiniz. Bu hizmette marka, garantisi devam etmekte olan ürünleri ücretsiz olarak Türkiye’nin her noktasında kapınızdan teslim alıyor. On gün içerisinde tamiri yapılıp tekrar kapınıza teslim ediliyor. Eğer 10 iş günü içerisinde ürün çalışır hale getirilemezse koşulsuz olarak yenisiyle değiştiriliyor. Üstelik bütün bu hizmetleri alırken hiçbir ücret ödemiyorsunuz. İletişim numarasını arayarak ürününüz hakkında bilgi verebilir, adresinizden garanti kapsamında işlem görmesi için alınması talebinde bulunabilirsiniz.

Sinbo İletişim Mail Adresi ile Talepte Bulunma

Sinbo müşteri hizmetlerine ulaşmak ve taleplerinizi iletmek için Sinbo iletişim mailadresi üçüncü seçenektir. İletişim formu ve iletişim numarası dışında markanın mail adresini kullanarak da taleplerinizi, sorularınızı, sorunlarınızı iletebilirsiniz. info@sinbo.com.tr mail adresine 7/24 mail atabilirsiniz. Müşteri hizmetleri yetkilileri en kısa sürede mesajınızı değerlendirecek, kısa sürede talebinizi sonuçlandıracaktır.

Arama terimleri: Sinbo iletişim formu, Sinbo iletişim mail adresi, Sinbo telefon numarası, Sinbo müşteri hizmetleri