Sigortam.net Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
 

Sigortam.net Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Sigortam.net Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Sigortam.net, Türkiye’de sigortacılık alanında faaliyet gösteren şirketlerin karşılaştırmasını yapan internet sitesidir. 2001 yılında faaliyetlerine başlayan Sigortam.net, günümüze kadar 5 milyonu aşkın kişiye en uygun sigorta teklifini sunmuştur. Yönetim kadrosu, sigorta paketlerini güncel şekilde tutarak kişiye özel şekilde iletmeye devam etmektedir. Siz de kendinize en uygun sigorta paketini öğrenmek için sorgulama gerçekleştirebilirsiniz. Sigortam.net müşteri hizmetleri, sigorta paketleri hakkında bilgilendirici çalışmalar sürdürürken yaşanabilecek olası sorunlar karşısında da destek sunmaktadır.

Sigortam.net Müşteri Temsilcisi

Sigortam.net müşteri hizmetleri 444 24 00 numaralı iletişim kanalından çalışmalarını sürdürmektedir. Sigortam.net müşteri temsilcisi ile 7 gün 24 saat boyunca kesintisiz iletişim kurabilirsiniz. Sigorta paketleri, sigorta fiyatları, karşılaştırmalar ve ek hizmetler için destek ekibine sorular yöneltebilirsiniz. Destek ekibinin ilk görevi, müşterileri bilgilendirmek ve sorularını yanıtlamaktır.

Sigortam.net bünyesinde bulunan paketlerden birini satın aldıysanız satış sonrasında yaşanabilecek tüm olası problemler karşısında müşteri hizmetlerine başvurabilirsiniz. Sigortam.net müşteri hizmetleri, bayram, tatil, gece, gündüz ayırt etmeksizin ihtiyaç duyduğunuz her an 444 24 00 numaralı iletişim numarasından taleplerinizi kayıt altına almaktadır.

Sigortam.net müşteri hizmetleri, olası hasar durumlarında yardımınıza koşmaktadır. Hasar yaşandıktan sonra müşteri temsilcisi ile iletişime geçerek hasar kaydının yapılmasını sağlayabilir ve gerekli yönlendirmeler ile hasar sürecini atlatmanızı sağlar. Hasarlar anlaşmalı servisler ile giderilirken kaza tazminatınızı ilgili rapordan sonra alabilirsiniz.

Sigortam.net Anlaşmalı Sigorta Şirketleri

Sigortam.net, Türkiye’de faaliyet gösteren 20 sigorta şirketi ile çalışmaktadır. Sizlere en uygun sigorta paketine yönlendirilerek uygun fiyatlarla yararlanmanız sağlanır. Sigortam.net anlaşmalı sigorta şirketleri;

Acıbadem Sigorta AK Sigorta Allianz Sigorta Allianz Hayat ve Sigorta
Anadolu Sigorta AXA Sigorta Doğa Sigorta Anadolu Hayat Emeklilik
EUREKO Groupama Gulf Sigorta AXA Hayat Emeklilik
Halk Sigorta HDI Sigorta Mapfre Sigorta Türk Nippon Sigorta
RAY Sigorta Sompo Sigorta UNI CO Zurich Sigorta

 

Sizlere en uygun sigorta paketini Sigortam.net aracılığıyla 2 dakikada bulabilirsiniz. Kasko, trafik, DASK, sağlık ve diğer kategorilerde sigorta paketlerinin fiyat, kapsam ve avantajlarını sorgulamak için internet sitesini kullanabilirsiniz. Yaşanabilecek tüm olası sorunların çözümü için 444 24 00 numaralı Sigortam.net müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.

Cevapla