Signal markası, diş temizliği ve bakımı alanında çeşitli ürünlerin üretimini gerçekleştirmektedir. Ürünlerin diş beyazlığını sağlaması, diş minelerini koruması, bakım yapması ve koruma altına alması temel hedeflerdir ve neredeyse tüm ürünlerin bu özellikleri taşıması için laboratuvar çalışmaları yapılmaktadır. Düzenli olarak kullanımda dişin renk yapısında değişiklik göz ile görülebilir seviyeye ulaştığı ifade edilmektedir. Signal müşteri hizmetleri, Türkiye’de de satışı yapılan ürünler hakkında ön bilgilendirme ve satış sonrası destek hizmetlerini sunmaktadır.

Signal Müşteri Temsilcisi

Signal müşteri hizmetleri 444 25 19 iletişim numarasından çalışmalarını sürdürmektedir. Signal müşteri temsilcisi ise hafta içi her gün 09:00 – 18:00 saatleri aralığında canlı görüşme gerçekleştirebilirsiniz. Canlı görüşmeleriniz sonucunda satın almak istediğiniz ürünler hakkında detaylı bilgilere ulaşabilir ve sizler için en uygun ürüne ulaşabilirsiniz.

Signal müşteri hizmetleri, ürün kullanıcılarının yorum ve görüşlerine önem vermektedir. Kullanıcıların düşünceleri, daha sonraki ürün satış politikasını şekillendirici etkiye sahiptir. Daha iyi ürünlerin ortaya çıkarılması markanın geleceğini etkilediğinde olası problemlerin çözümü için yoğun çaba gösterilmektedir. Ürün kullanım deneyimlerinizi soru, öneri ve şikayet başlıklarını kullanarak Signal destek ekibine ileterek takibini yapabilirsiniz.

Signal markası ve ürünleri hakkındaki görüşlerinizi mektup yoluyla iletebileceğiniz gibi tüm sosyal medya platformlarından da gönderebilirsiniz. Sosyal medya hesaplarına yazılan soru, öneri ve şikayetler cevaplandırılmaktadır. Signal markasının Facebook, Twitter, İnstagram ve Youtube resmi hesapları bulunmaktadır.

Bunlara ek olarak Signal markasına yazılı mesaj göndermek için internet sitesi üzerinde yer alan “Bize Ulaşın” sayfasını kullanabilirsiniz. Bu alanda adınız, soyadınız, e posta adresiniz, iletişim sebebiniz ve sorunuz bölümü yer almaktadır. Formu eksiksiz doldurduktan sonra gönderebilir ve Signal müşteri hizmetlerinin incelemesini sağlayabilirsiniz. İnceleme sonucunda geri dönüşler e posta yoluyla gerçekleştirilmektedir.

Signal Ürünleri

Signal, Unilever çatısı altında bulunan markalardan bir tanesidir. Global ölçekte büyük pazarlara hitap etmekte ve ürün yelpazesini herkesin ihtiyaçlarını giderecek şekilde oluşturmaktadır. Kişiler diş şekillerine ve ihtiyaçlarına göre ürünleri satın alabilmektedir. Bakım, diş eti problemi, diş beyazlatma ve diğer ihtiyaçlarınız için sizlere en uygun Signal marka ürünlere sahip olabilirsiniz.