Uluslararası düzeyde faaliyet göstererek varlığını emin adımlarla sürdüren 170 yıldan uzun tecrübesiyle birçok alanda üretim ve yatırım yapan Siemens, enerji üretimi, enerji iletimi, elektronik araç ve gereçler gibi birçok alanda ürün ve hizmet sunmaktadır. Günümüzde dünyanın her bölgesinde, 200’den fazla ülkede çalışmalarını ve yatırımlarını sürdürürken 400 bine yakın çalışanı ile küresel ölçekte istihdam sağlıyor.

SİEMENS MÜŞTERİ HİZMETLERİ

Siemens bu organizasyonu sağlarken müşterilerin ürün ve hizmet sonrasında da memnun kalması için müşteri destek hatları oluşturmaktadır. Siemens Türkiye müşteri destek hattına 444 0 747 numarası ile ulaşabilir, callcenter.tr@siemens.com adresinden mail yoluyla iletişim kurabilirsiniz. Elektronik ev aletleri satışında da ülkemiz için önemli bir yer tutan Siemens, ev aletleri müşteri hizmetleri çağrı merkezini de ülkemizde sağlamaktadır. Siemens ev aletleri müşteri hizmetlerine 444 66 88 numarasını kullanarak ulaşabilirsiniz. 7 gün 24 saat hizmet vermekte olan çağrı merkezleri sayesinde yetkili servislere ulaşabilir, elektronik ev aletleriniz için servis kaydı oluşturabilirsiniz. Müşteri hizmetlerinden, kullandığınız ürünün garanti işlemlerini ve detaylarını öğrenebilir, ek garanti sözleşmesi imzalayarak kullandığınız Siemens marka cihazları yeniden garanti ve servis kapsamına sokabilirsiniz. Siemens ev aletlerinin daha iyi hizmet verebilmesi için fonksiyonel uyumlu aksesuarlar bulunmaktadır. Bu aksesuarlar hakkında bilgi edinebilir ve satın alabilirsiniz. Temizlik ve bakım işlemleri için de Siemens çağrı merkezi bir telefon uzağınızda. Ürünlerinizi garantiye verme ve garanti süresini sorgulama, Siemens otomasyon ekibiyle iletişime geçme gibi diğer işlemler için de aynı numarayı kullanabilirsiniz.

Siemens Türkiye

Siemens firması, ülkemizde uzun yıllardır hizmet sunarken ürün dağılımı konusunda birçok vatandaşımıza ulaşmış durumdadır. Teknolojik sektörün getirdiği teknoloji takibi ve uyum sürecini başarıyla sağlayan Siemens, yenilikçi anlayışını mühendislik gücüyle bir araya getirerek uzmanlık ve tecrübe bilgisini hayatınızın her alanını iyileştirmeye odaklanarak sizlere sunuyor. Yapılan hizmet ve ürün üretimi konusunda kurumsal ya da bireysel olarak ayırt etmeden her bireyin yaşam standartlarını yükseltmek için çalıştıklarını iddia etmektedirler. Dijital ve teknolojik çözümler sayesinde daha fazla verim elde ederek zamanı daha iyi kullanma imkânı sunan firma, Endüstri 4.0’ın tüm potansiyeli sonuna kadar kullanmaktadır. Bu sayede büyük ölçekli müşterilerin büyümesine, toplumun refah düzeyinin yükselmesine yardımcı oluyor ve kalkınmayı destekliyor.