Siberalem, kullanıcılarına yeni insanlarla tanışma ve yeni ortamlarda yer alma fırsatı sunan arkadaşlık sitesidir. Uygulama web sitesi, Android ve iOS sistemler aracılığıyla kullanılabilmektedir. Sistem ücretsiz olarak çalışmaktadır ancak üyeliğin olanaklarını arttırmak için gold üyelik adı verilen ayrıcalıklı üyelik satın alınabilmektedir. “Yalnızlığın alemi yok” ve “Aradığınız arkadaşlığı bulun” mottoları ile yeni arkadaşlık arayanlar tarafından tercih edilmektedir. Siberalem müşteri hizmetleri, üyelik öncesi bilgilendirme işlemlerini yerine getirirken üyelik sonrasında da yaşanabilecek sorunlar için destek çalışmalarını sürdürmektedir.

Siberalem Müşteri Temsilcisi

Siberalem müşteri hizmetleri herhangi bir numaradan faaliyet göstermemektedir. Siberalem müşteri temsilcisi ile görüşme gerçekleştirebilmek için mail adresini kullanabilirsiniz. Siberalem müşteri temsilcisine yazılı ve görsel şekilde başvuru gerçekleştirmek için bilgi@siberalem.com mail adresine yazarak sorularınıza cevap bulabilir ve karşılaştığınız sorunları soru, öneri ve şikayet başlıkları adı altında bildirebilirsiniz.

Siberalem müşteri hizmetleri ile iletişime geçmek için kullanabileceğiniz diğer yol;

  • Siberalem web sitesine veya uygulamasına giriş yapınız.
  • Ana sayfanın alt tarafında yer alan “İletişim” sayfasına tıklayınız.
  • Karşınıza çıkan alandan “Siberalem iletişim formu” seçeneğine tıklayınız.
  • Forumda yer alan rumuz / kullanıcı adı, e posta, konu ve mesaj kısmını eksiksiz doldurarak gönderiniz.
  • Yaşayabileceğiniz olası problemler konu başlığı altında kullanıcı adı ve şifresi, fotoğraf ekleme ve çıkarma, profil güncelleme, teknik sorunlar, havale, tahsilat işlemleri, öneri ve diğer şeklinde sıralanmaktadır.
  • Siberalem müşteri temsilcisi mesajınızı inceledikten sonra kısa süre içerisinde dönüş sağlayacaktır.

Siberalem İletişim

Siberalem müşteri hizmetleri sadece yazılı olarak başvuruları kabul etmektedir. Sorunların çözümü için yazılı ve görsel şekilde başvuru gerçekleştirebilirsiniz. Siberalem şirketinin iletişim bilgilerinde yer alan telefon numarası ise 0212 252 94 49dur. Bu numarayı kullanarak şirket ile iletişime geçebilirsiniz.

Siberalem Nasıl Kullanılır?

Siberalem, ücretsiz şekilde üye olan herkese kendi profillerini oluşturma fırsatını sunmaktadır. Kişiler bu profilleri ile yeni kişiler tanıyarak yeni ortamlar edinmektedir. Daha sonraki süreçte üyeliğin avantajlarını arttırmak isteyen kişiler ücretli üyeliklerden satın alabilmektedir. Üyelik oluşturma, üyelik satın alma veya kullanım aşamaları sırasında yaşanabilecek olası problemlerin çözümü için Siberalem müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek gerekli bilgileri iletiniz.