Show TV Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
 

Show TV Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Show TV Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Show TV 1 Mart 1992 yılında Türkiye’de yayın hayatına başlamış özel kanallarımızdan bir tanesidir. Yayınladığı şovlar, diziler ve haber programları ile izleyicilerinden tam not alan kanal yayıncılık yaptığı 1992 yılından bu yana her kesimden insanın kalbinde taht kurmuştur.

7’den 70’e her kesime hitap eden yayınları ile oldukça büyük bir izleyici kitlesine sahip olan kanal Ciner Medya grubuna aittir. 

Show TV İzleyici Hizmetleri İletişim Numarası
0212 313 60 00

Show TV İzleyici Hizmetleri Fax Numarası
0212 313 73 36

Show TV İzleyici Hizmetleri Mail Adresi
izleyicitemsilcisi@showtv.com.tr

Show TV İletişim Formu

Show TV izleyici temsilcisi sabit bir numaraya sahiptir. Bu numarayı arayarak izleyici temsilcisine ulaşabilir ve kanalda yayınlanan yayınlar hakkında şikayette bulunabilirsiniz. Ayrıca kanala soru, istek ve önerilerinizi iletebilirsiniz. Mail adresi ve iletişim formu üzerinden ise kanala yazılı olarak ulaşabilmeniz mümkün.

Show TV ana haber bültenine izleyiciler whatsapp haber hattı üzerinden haber gönderebilmektedirler. Ayrıca kanalın bir adet müşteri hizmetleri numarası bulunmaktadır. Show tv gelişen teknolojiyi yakından talip ederek hem ülkemize hem kullanıcılarına üstün kalite de hizmet vermeye devam etmektedir.

4 Yorum - YORUM YAZIN

Cevapla