Show TV Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası | Müşteri Temsilcisi
 

Show TV Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Show TV Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Show TV 1 Mart 1992 yılında Türkiye’de yayın hayatına başlamış özel kanallarımızdan bir tanesidir. Yayınladığı şovlar, diziler ve haber programları ile izleyicilerinden tam not alan kanal yayıncılık yaptığı 1992 yılından bu yana her kesimden insanın kalbinde taht kurmuştur.

7’den 70’e her kesime hitap eden yayınları ile oldukça büyük bir izleyici kitlesine sahip olan kanal Ciner Medya grubuna aittir. Show TV ana haber bültenine izleyiciler whatsapp haber hattı üzerinden haber gönderebilmektedirler. Ayrıca kanalın bir adet müşteri hizmetleri numarası bulunmaktadır.

Show TV İzleyici Hizmetleri İletişim Numarası
0212 313 60 00

Show TV İzleyici Hizmetleri Fax Numarası
0212 313 73 36

Show TV İzleyici Hizmetleri Mail Adresi
izleyicitemsilcisi@showtv.com.tr

Show TV İletişim Formu

Show TV izleyici temsilcisi sabit bir numaraya sahiptir. Bu numarayı arayarak izleyici temsilcisine ulaşabilir ve kanalda yayınlanan yayınlar hakkında şikayette bulunabilirsiniz. Ayrıca kanala soru, istek ve önerilerinizi iletebilirsiniz. Mail adresi ve iletişim formu üzerinden ise kanala yazılı olarak ulaşabilmeniz mümkün.

Arama Terimleri: show tv iletişim bilgileri, show tv telefon no, show tv irtibat tel, show tv canlı destek, show tv çağrı merkezi, show tv şikayet hattı

Değerlendirme
Tarih: 
Açıklama: 
Show TV çağrı merkezi telefon numarasına ve müşteri hizmetlerinin iletişim bilgilerine, verdiğimiz Show TV irtibat no ile ulaşabilirsiniz.
Puan:
51star1star1star1star1star
İlginizi çekebilir :  İlk Buluşma Başvuru Whatsapp ve İletişim Numarası

Bir Cevap - YORUM YAZIN

Cevapla