Setcard Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
 

Setcard Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Setcard Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Setcard, 2001 yılında Set Kurumsal Hizmetler A.Ş. bünyesinde kurulmuş olan kurum ve iş yerlerinin yemek kartı sağlayıcısıdır. “Türkiye’nin Yemek Kartı” sloganını benimseyen şirket, üye iş yerleri ile yemek sağlayıcıları arasında köprü görevi kurarak hizmet sağlamaktadır. Üye iş yeri çalışanları, Setcard vasıtasıyla yemek ihtiyaçlarını hızlı ve kolay şekilde halledebilirken şirketlere de tasarruf sağlamaktadır. Setcard müşteri hizmetleri, belirtilen fırsatlardan yararlanmak isteyen kurum ve şirketlere bilgilendirici hizmet sağlarken yaşanabilecek olası problemlere de destek vermektedir.

Setcard Müşteri Temsilcisi

Setcard müşteri hizmetleri 444 0 351 numaralı iletişim kanalından çalışmalarını sürdürmektedir. Setcard müşteri temsilcisi ile yapacağınız görüşmelerde ayrıcalıklı kartlar hakkında bilgi edinebilirsiniz. Kartlar, üye iş yerleri, sunulan fırsatlar, tasarruf, yönetim kontrolü gibi birçok alanda alacağınız bilgiler neticesinde Setcard bünyesine katılabilir ve ayrıcalıklardan yararlanabilirsiniz. Bu sistem çalışanlara kolaylık sağlarken üye iş yerlerine de tasarruf ve yönetim avantajı sağlamaktadır.

Setcard müşteri hizmetleri üye iş yerlerinin karşılaşabilecekleri olası problemlerin çözümü için destek birimini oluşturmaktadır. Kartlar, üye iş yerleri ve hizmet sağlayıcıları arasında yaşanabilecek olası problemlerin çözümü için 444 0 351 numaralı iletişim kanalını arayarak soru, öneri ve şikayet bildirim talebi oluşturabilirsiniz. Yetkililer taleplerinizi inceledikten sonra tarafınıza dönüş sağlayacaktır.

Setcard müşteri temsilcisine yazılı olarak talep göndermek için internet sitesi üzerinde yer alan “İletişim Formu” seçeneğini kullanabilirsiniz. İletişim formunda kişisel bilgilerinize ek olarak, iş yeri bilgileriniz ve mesajlarınız için alan bırakılmıştır. Soru, öneri ve şikayet başlıkları adı altında yaptığınız talepler incelendikten sonra iletişim bilgileriniz aracılığıyla dönüş sağlanacaktır.

Setcard Ürün ve Hizmetler

Setcard üye iş yeri çalışanlarına ayrıcalıklı hizmet sunmaktadır. Bu fırsatlardan yararlanarak yemek, alışveriş, akaryakıt, konaklama ve diğer birçok imkandan yararlanabilirsiniz.

Setcard yemek kartı, çalışanların yemek ihtiyaçlarını hızlı ve pratik şekilde gerçekleştirmeleri için sunulan bakiyeli karttır. En çok tercih edilen pastane, cafe ve restoranlardan Setcard yardımıyla yemek ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Türkiye genelinde 30.000’i aşkın noktada Setcard kullanımı geçerlidir.

Setcard akaryakıt kartı ile kurum ve şirket araçlarının ihtiyaç duyduğu yakıt uygun ve kontrollü şekilde sağlanmaktadır. Üye iş yerleri bu kart sayesinde yakıt kullanımını kontrol edebilirken uygun fiyatlandırmalardan da yararlanmaktadır.

Setcard hediye kartı aracılığıyla üye iş yerleri tarafından çalışan kişilere teşvik, prim veya yardım verilebilir. Setcard’ın anlaşmalı olduğu marka ve firmaların mağazalardan kart bakiyesi kadar alışveriş yapılabilmesine olanak sağlanmaktadır.

Setcard konaklama kartı ise çalışanların seyahatlerini tasarruflu, konforlu ve daha pratik şekilde gerçekleştirmelerine olanak sağlamaktadır. İş seyahatlerinde ilgili operasyonun sağlanabilmesi için sarf edilen zaman ve gücü azaltarak kısa sürede çözümlenmesini sağlamaktadır. Türkiye genelinde 600’ü aşkın otel Setcard ile anlaşmalı olup, rezervasyon işlemleri pratik şekilde gerçekleştirilmektedir.

Cevapla