Elektrik enerjisi çağımızın en vazgeçilmez enerji kaynaklarından birisi haline gelmiştir. Elektrik enerjisini her gün evlerimizde, sokakta, okulda, işte ve yolda aktif olarak kullanmaktayız. Aydınlatma, kişisel elektronik eşyalar, televizyonlar, bilgisayarlar ve daha birçok elektrikli alet günlük hayatımızda büyük bir önem arz etmektedir. Bu nedenle elektrik hayatımız için oldukça önemli bir ihtiyaçtır.

2013 yılında kurulan Sepaş Enerji elektrik dağıtım firması elektrik dağıtımı, desteği ve satışı hizmeti veren firmadır. Sepaş Enerji ülkemizin Kocaeli, Sakarya, Düzce ve Bolu illerine aktif olarak elektrik dağıtım hizmeti sunmaktadır. Bu illerimizde yaşayan halka elektrik dağıtım hizmeti sunan firma müşterilerinin abonelik, fatura ve sistem kontrolü gibi işlemlerini yürütmektedir.

Sepaş Enerji Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
444 5 186

Sepaş Enerji Müşteri Hizmetleri Online İşlemler

Sepaş Enerji müşteri hizmetleri numarası 444’lü numara ile başlamaktadır. Sepaş Enerji müşteri hizmetlerini arayarak abonelik işlemleri başta olmak üzere, fatura işlemleri elektrik kesintileri ve bakımları hakkında bilgi alabilir ayrıca müşteri hizmetlerini arayarak her türlü işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Müşteri hizmetlerini arayarak firma hakkında soru, istek ve önerilerinizi iletebilirsiniz.

Ülkemizde elektrik üretim merkezlerinden evlerimize oluşturulan elektrik dağıtım sistemleri ile oluşturulmuştur. Bu dağıtım sistemlerini dağıtım şirketleri yönetmektedir. Her bölge ve noktada bulunan firmalardan bir tanesi de Sepaş Enerji dağıtım şirketidir.

Gelişen teknolojiyi yakından takip eden firma kendini gün geçtikçe geliştirmekte ve kullanıcılarına daha iyi hizmet vermek için çalışmakta. Ayrıca Sepaş Enerji online işlemler adresi üzerinden tüm işlemlerinizi internet üzerinden aktif olarak ta yapabilirsiniz.