Türkiye Cumhuriyeti tarafından 1953 yılında şeker pancarı üreticilerine destek ve kredi sağlamak amacı ile kurulan Şeker Bank ülkemizin çiftçilere yönelik girişimlerinden birisi olarak öne çıkmıştır.

İlk olarak Eskişehir’de Pancar Kooperatifi Bankası adı ile kurulan banka beklenilenin üstünde bir performans gösterince yerel bir kooperatif olmaktan çıkarılarak ülke genelinde hizmet veren bir bankaya dönüştürülmüştür. 1956 yılında yani kurulduğu tarihten 3 yıl sonra merkezi Ankara’ya taşınmıştır.

1956 yılında ülke genelinde bir banka olarak hizmet vermeye başlayan banka bu tarihten sonra Şeker Bank adını almıştır. Günümüze kadar bu isimle hizmet veren banka Türkiye’nin birçok noktasında halka hizmet vermektedir.

Binlerce çalışanı, yüzlerce banka ve bankamatik ile hizmet hayatına tüm hızıyla devam etmektedir. Bu hizmetlerin yanı sıra Şeker Bank mobil ve internet üzerinden de bankacılık hizmetleri sağlamaktadır. Müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla müşteri hizmetlerine sahiptir.

Şekerbank Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
0850 222 78 78

Şekerbank 444 lü İletişim Telefon Numarası
444 78 78

Şekerbank İletişim Formu

Şekerbank müşteri hizmetleri hafta içi her gün mesai saatleri içerisinde hizmet vermektedir.

Şekerbank müşteri hizmetleri iki adet numaraya sahiptir. Bir numarası 444’lü numara ile başlarken bir diğer sabit telefondur.

Bu numaralar üzerinden müşteri hizmetlerine ulaşabilir ve bankacılık işlemlerinizi halledebilirsiniz. Bankacılık işlemlerinizin yanı sıra şikayet, soru, istek ve önerilerinizi müşteri hizmetleri aracılığı ile bankaya iletebilir yazılı iletişim kurmak için iletişim formunu kullanabilirsiniz.

Şekerbank müşteri hizmetleri geliştirmek için gelişen teknolojiyi yakından takip ediyor.