Hem tesettür giyim için gerekli olan tüm giyim eşyalarının hem de hac malzemelerinin bir arada bulunduğu Sefamerve özellikle bu tür bir giyimi tercih eden kişiler tarafından sıklıkla tercih ediliyor. sefamerve müşteri hizmetleri ve iletişim bilgilerini aşağıda bula bilirsiniz.

Sefamerve’nin ürünleri ile ilgili olarak herhangi bir sebeple firmayla iletişim kurulmak istendiğinde sefamerve iletişim formu doldurulmasıyla iletişimi sağlamak mümkün oluyor. Burada kişilerin isimlerini, elektronik posta adreslerini açık bir şekilde mutlaka yazması gerekiyor.

Aynı şekilde konu ve mesaj bölümlerinin de mutlaka doldurulmuş olması gerekiyor. Ancak bu bölümlerin doldurulması halinde gönder butonunun aktif hale geldiği Bize Ulaşın sayfasında telefon numarası bölümü boş bırakılabiliyor.

Sefamerve İletişim ve Mail Adresi

Sefamerve’nin resmi internet sitesi üzerinde Bize Ulaşın sayfasında bulunan iletişim kutularını doldurarak mail göndermek yerine aynı zamanda doğrudan firmanın kendi sefamerve iletişim mail adresi üzerinden de iletişim kurmak mümkün olabiliyor.

Böyle bir iletişimi tercih eden kişiler için Sefamerve’nin iletişim adresi iletisim@sefamerve.com adresi oluyor. Yine açık bir dille aktarılmak istenen mesajın karşı taraf açısından anlaşılacağından emin olarak buradan mesajları göndermek de mümkün oluyor.

Genel Müdürlükle iletişime posta üzerinden geçmek isteyen kişiler için Sefamerve’nin posta adresi EST Marjinal Medikal Tanıtım Sanayi Ticaret A. Ş. Cevizli Mahallesi Akasya Sokak No:67 Maltepe/İstanbul oluyor.

Sefamerve Hac Malzemeleri Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Mail kullanmayı tercih etmeyip sorunlarını telefon üzerinden müşteri hizmetleri ile dile getirmek isteyen kişiler için sefamerve telefon numarası:

0 850 221 30 40 

iletisim@sefamerve.com

Tıpkı site üzerinde yer alan bilgilerin doldurulduğu alanda olduğu gibi telefonla aramada da kişinin sorununu açıkça ortaya koyan mesajın yanı sıra kişiye ait bazı bilgiler istenmektedir. İsim soy isim gibi bilgilerden oluşan bu detayların yanı sıra söz konusu aramanın neden yapıldığına dair;

  • sipariş verme,
  • sipariş hakkında bilgi alma,
  • kargo ile ilgili bilgi alma,
  • iade ile ilgili bilgi alma,
  • iade ve değişim talebinde bulunma

gibi sebepler bu aşamada dile getirilmelidir. Tüm bunların yerine getirilmesi durumunda kısa sürede sonuç almak da mümkün olmaktadır.

Arama terimleri: Sefamerve iletişim formu, Sefamerve iletişim mail adresi, Sefamerve telefon numarası, Sefamerve müşteri hizmetleri