Secretcv.com, iş arayanlar ve işverenler arasında köprü görevi üstlenen bir platformdur. İş arayan kişiler bu platform üzerinden CV diye tabir ettiğimiz özgeçmişlerini paylaşarak işverenlerin kendilerine teklif götürmelerini sağlayabilir veya çalışan ihtiyacı olan işverenlere özgeçmişlerini gönderebilir. Bu platform aracılığıyla milyonlarca kişi özgeçmişini sunmakta ve hayatını şekillendirecek yeni işlere girmektedir. Secretcv müşteri hizmetleri, üyelik işlemlerinden başlayarak kullanım aşamasında yaşanabilecek tüm sorunlar karşısında çözüm odaklı çalışmalarını sürdürmektedir.

Secretcv Müşteri Temsilcisi

Secretcv müşteri hizmetleri 0216 572 25 25 iletişim numarasından hizmet vermektedir. Bu numara Secretcv İstanbul merkez ofisi numarasıdır. Merkez ofisin dışında faaliyet gösteren 6 bölgenin iletişim numaraları farklılık göstermektedir. İş ilanı, ilan değişikliği, çalışma ortaklığı gibi işlemleriniz için bölge müdürlüklerinizle görüşerek daha sağlıklı kararlar alabilirsiniz.

Secretcv müşteri hizmetleri aracılığıyla üyelik işlemleri sırasında veya sonrasında, iş ararken karşılaşabileceğiniz tüm sorunları bildirmeniz mümkündür. Soru, öneri ve şikayetleriniz hakkında bildirimler oluşturulurken bu konuları takip etmenize de olanak sağlanır. Yalan ve yanlış ilan yayınlayan kişileri şikayet ederek sistemden uzaklaşmalarını sağlayabilirsiniz. Kullanıcıların geri dönüşleri sistemin daha sağlıklı ve iyi sonuçlar vermesini sağlamaktadır.

Secretcv Hakkında

Secretcv bölge ofisleri ile her bölgede ve her alanda iş arayanlar ile işverenleri buluşturmayı hedefleyen bir platformdur. Ankara, Bursa, Kocaeli, İzmir, Antalya ve Denizli ofisleri bulunmaktadır. Bu ofisler sayesinde geleceğinize yön vermek için sizlere en yakın merkezlere ulaşabilirsiniz. Secretcv bünyesinde 22 milyonu aşkın adayın özgeçmişi bulunmakta iken bu platforma üye firma ve işyeri sayısı 65 binin üzerindedir. İş arayan kişiler özgeçmişlerini oluşturarak iş arayan kurum ve firmalara gönderme şansını elde etmiş olurlar.

Yöneticiler, yeni mezunlar, staj arayanlar, part time iş arayanlar, engelli bireyler Secretcv aracılığıyla aradıkları iş fırsatlarını bulabilmektedir. Kolay ve pratik iş arama optimizasyonları sayesinde şehirlere, iş pozisyonlarına ve sektöre göre filtreleme yapabilirsiniz. Zaman ve emek tasarrufu sağlayarak iş arama çalışmalarını online bir şekilde devam ettirebilirsiniz. Platform içerisinde yaşanabilecek tüm olumsuzlukları çözümlemek ve iş aramaya kaliteli bir şekilde devam edebilmek için Secretcv müşteri hizmetleri ile iletişim kurabilirsiniz.