Sateen Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
 

Sateen Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Sateen Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Sateen, kadın giyim alanında hazır giyim satışı gerçekleştiren şirkettir. 20 yılı aşkın tecrübesini mağazadaki satışlar üzerinde kullanan Sateen, daha çok müşteriye hitap etmek için internet sitesi üzerinden de satış yapmaya başlamıştır. İnternet sitesi üzerinden de geniş ürün yelpazesi sunan mağazanın amacı kadın giyim sektöründe satış hacmini daha yukarılara çıkarmaktır. Sateen müşteri hizmetleri, ürünler ve mağazalar hakkında bilgilendirme görevini üstlenirken satış sonrasında da destek çalışmalarını yürütmektedir.

Sateen Müşteri Temsilcisi

Sateen müşteri hizmetleri 0850 736 22 22 numaralı iletişim kanalından çalışmalarını sürdürmektedir. Sateen müşteri temsilcisi ile yapacağınız canlı görüşmeler sırasında ürünler, mağazalar, iade politikası, ve aklınıza takılan tüm konular hakkında bilgi edinebilirsiniz. Destek ekibinin ilk görevi sizlerin soru ve sorunlarına yanıt bulmaktır.

İnternet sitesi üzerinden satın almış olduğunuz ürünler hakkında işlem yapmak için belirtilen prosedürleri takip edebilirsiniz. Sipariş detayı, sipariş takibi, sipariş iptali, ürün ekleme, ürün iptali, değişim, iade ve kargo takibi gibi durumlarda sorunlar yaşıyorsanız Sateen müşteri temsilcisi ile görüşme gerçekleştirerek gerekli bilgileri edinebilirsiniz.

Şirket yetkilileri sizlerin görüşlerine büyük önem vermektedir. Müşteri memnuniyetinin sağlanması ve mağduriyetlerin en aza indirgenmesi için soru, öneri ve şikayet başlıkları adı altında bildirim yapabilirsiniz. Sateen müşteri temsilcisi tarafından yapılacak incelemenin ardından tarafınıza dönüş sağlanacaktır. Bildirimlerinizi yazılı ve görsel öğelerle desteklemek için info@sateen.com mail adresini kullanabilirsiniz.

Sateen müşteri hizmetleri ile ulaşmak için WhatsApp uygulamasını kullanabilirsiniz. Uygulama üzerinden yalnızca mesaj ve görsel öğeler gönderebilirsiniz. Sateen WhatsApp hattı 0530 464 00 05 numarasından hizmet vermektedir.

Sateen İade Koşulları

Sateen internet sitesi ve mağazalarından yaptığınız alışverişleri iade etmek istediğinizde, ürünün sizlere ulaştığı tarihten itibaren 7 gün içerisinde iade etme hakkına sahip olursunuz. Üründen kaynaklı bir sorun varsa iade işleminizi 30 gün içerisinde gerçekleştirebilirsiniz. İade edilecek olan ürünlerin kullanılmamış, hasar görmemiş, orijinal ambalajında, faturalı ve iade formlu olması gerekmektedir. Tekrar satılmak için uygun olmayan ürünlerin iadesi gerçekleştirilmez.

İade işlemlerini belirtilen kargo şirketi tarafından gerçekleştirdiğinizde kargo tutarı Sateen tarafından karşılanmaktadır. İade paketiniz genel depoya ulaştıktan sonra şartları sağladığına dair kontrole tabi tutulur. İade sürecinden başarıyla geçen ürünlerinizin geri ödemeleri 10 iş günü içerisinde yapılmaktadır. Bu süre bankaların prosedür ve yoğunluğuna bağlı olarak değişkenlik gösterebilir. İade ve değişim konularında yaşanabilecek olası problemlerin çözümü için Sateen müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz.

Cevapla