Sarar Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası | Müşteri Temsilcisi
 

Sarar Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Sarar Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Sarar firması 1944 yılında Abdurrahman Sarar tarafından Eskişehir’de kurulmuştur. İş hayatına ilk olarak küçük bir terzi dükkanında başlayan Sarar firması ilerleyen süreçlerde gelişimini sürdürmüş çeşitli yatırımlarla birlikte giyim fabrikaları ve ev tekstil üretimine başlamıştır. Günümüzde ürettiği ürünlerin %40’ını ithal eden bir firmaya dönüşen Sarar 28 ülkeye ürünlerini satmaktadır. Birçok kurum ve kuruluşa sponsor olan firma ülkemizin en büyük firmalarından bir tanesidir.

Dünya üzerinde 5 kıtada 800 noktada satış yapan firmanın yurt dışında toplamda 85 mağazası bulunmaktadır. Genellikle hazır giyim ürünleri satışı yapan firma dünya markası haline gelmiştir. Ülkemizin en büyük hazır giyim firması olarak görülen Sarar’ın 5 bin çalışanı bulunmaktadır. 2006 yılı itibari ile ev tekstili ürünleri üretip satmaya başlayan firma ürün yelpazesini her geçen gün arttırmaktadır. İnternet üzerinden de ürün satışı yapan firma müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için müşteri hizmetlerine sahiptir.

Sarar Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
0212 232 08 04

Sarar Müşteri Hizmetleri Ankara İletişim Telefon Numarası
0312 466 27 40

Sarar İletişim Formu

Sarar müşteri hizmetleri sabit bir numaraya sahiptir. Müşteri hizmetlerini arayarak hizmetler hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Her il için özel numaralarına web sitesi üzerinden ulaşabilmeniz mümkündür. Müşteri hizmetleri aracılığı ile soru, öneri, istek ve şikayetlerinizi firmaya iletebilirsiniz. Yazılı olarak iletişim kurmak için iletişim formunu kullanabilirsiniz.

Sarar Müşteri Hizmetleri hafta içi her gün mesai saatleri içerisinde çalışmaktadır.

Arama Terimleri: sarar iletişim bilgileri, sarar telefon no, sarar irtibat tel, sarar canlı destek, sarar çağrı merkezi, sarar şikayet hattı

Değerlendirme
Tarih: 
Açıklama: 
Sarar çağrı merkezi telefon numarasına ve müşteri hizmetlerinin iletişim bilgilerine, verdiğimiz Sarar irtibat no ile ulaşabilirsiniz.
Puan:
51star1star1star1star1star
İlginizi çekebilir :  Mango Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Bir Cevap - YORUM YAZIN

Cevapla