Samsung, 1938 yılında Kore merkezli olarak kurulmuş bir elektronik firmasıdır. Hayatın birçok alanında hizmet veren Samsung; dünya üzerinde en çok bilinen markası olarak Samsung Electronics bilinmektedir. Samsung’un en güçlü şirketi olan Samsung Electronics, 2009 yılında yine Kore merkezli olarak kurulmuştur.

Dünya üzerinde kullanılan akıllı telefonlarda en çok kullanılan marka yine Samsung’a aittir. Samsung sadece akıllı telefon alanında değil, bilişim çapında dünyanın en çok kullanılan markası olarak ön plana çıkmaktadır.

Dünya çapında faaliyetlerine devam eden Samsung, tam 88 ülkede satış ve satış sonrası destek sağlamakta, 370 binden fazla kişiye iş istihdamı sağlamaktadır. Samsung’un üretimini yapıp satışa sunduğu ürün grupları şu şekildedir.

Akıllı telefonlar, tebletler, dizüstü bilgisayarlar, masaüstü bilgisayarlar, bilgisayar çevre bileşenleri, buzdolabı, akıllı saat, kulaklık, çamaşır makinası ve daha birçok teknolojik ürünün satışını yapıp, satış sonrası destek servisleri ile teknik servis niteliğinde müşterilerine destek vermektedir. Samsung kullanıcıları uzun yıllardır bütün teknolojik aletlerde Samsung ‘dan  vazgeçmeyerek gerekli tüm desteğini veriyor. 

Samsung Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
444 77 11

Ülkemizde en çok satış yapan ve en çok kullanılan teknoloji markası Samsung ürününüz hakkında teknik destek almak istiyor iseniz, Samsung ürünleri hakkında sorularınıza detaylı bir cevap almak istiyorsanız aşağıda bulunan 444’lü Samsung müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilir veya aşağıda bulunan Samsung Canlı Destek bağlantısı aracılığıyla Samsung yetkili ile anlık olarak mesajlaşarak sorunuza cevap bulabilirsiniz.

Samsung Canlı Destek