Sahibinden sitesi 2000 yılında Aksoy Grup tarafından ülkemizde ilk faaliyetlerine başlamıştır. Sahibinden.com ilan ve alışveriş sitesi olarak ülkemizin önde gelen ve en köklü e-ticaret ilan sitelerinden bir tanesidir. Özellikle araba ve ev satışlarının çoğunlukta yapıldığı sitede teknolojik, kozmetik ve giyim olmak üzere birçok kategoride ürün satabilirsiniz.

Sıfır ve ikinci el olarak satabileceğiniz ürünleri bir başka alıcı site aralığı ile sizden alarak elinizdeki eşyaları satmanızda en güvenilir aracı sitelerden bir tanesidir. Site kısaca alıcıların ve satıcıların ortak buluşma noktası olarak düşünülebilir. Satacağınız bir ürünü siteye girerek ve iletişim bilgilerinizi ileterek alıcıların size ulaşmasını bekliyorsunuz. Daha sonra alıcılarla anlaşarak ürünün satışını gerçekleştirebiliyorsunuz.

Satıcılar ürünlerini genellikle kargo ile gönderse de elden teslim ticarette gerçekleşebilmektedir. Kargo ile yapılan ticaretlerde sitenin sahip olduğu güvenli ticaret yöntemi ile art niyetli kişilerden uzak durabiliyor dolandırılma riski ile karşılaşmıyorsunuz.

Bu yöntem kısaca alıcının parayı sitenin havuzuna aktarması ile daha sonra satıcının ürünü alıcıya kargo yolu ile iletmesi ile devam ediyor. Alıcı ürünü güvenli bir şekilde teslim aldığını siteye bildirdiği anda site otomatik olarak ücreti satıcıya iletmektedir. Bu sayede dolandırıcılıkların önüne geçilerek güvenli ticaret sağlanmış olmaktadır.

Sahibinden.com Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
0 (850) 222 44 44

Sahibinden.com Müşteri Hizmetleri İletişim Mail Adresi
yaziliiletisim@sahibinden.com

Sahibinden.com her ne kadar güvenli ticaret sistemine sahip olsa da zaman zaman satıcılar ve alıcılar çeşitli sorunlar yaşayabilmektedir. Bu sorunları sadece ticaret kısıtlayamayabiliriz. Site bir süre sonra satıcılardan ücretli üyelik istemektedir.

Ayrıca site kullanımı içinde gerekli bilgiye ulaşmak isteyebilirsiniz. İşte bu ve bunun gibi tüm sorunlarınız da bu hattı arayarak yetkili kişilerden destek alabilirsiniz.