1899 yılında Fransa’da kurulmuş olan Renault birbirinden farklı modeller sunmakta olan otomotiv firması olarak faaliyetlerini sürdürmektedir.

Marka geliştirmiş olduğu çalışmalar dahilinde sunmuş olduğu hizmetlerle özellikle Renault müşteri hizmetleri ile müşteri taleplerini karşılamaktadır. Otomobil sektöründe faaliyetlerini sürdürmekte olan markanın yan kuruluşu olarak Dacia otomobil markası bulunmaktadır.

Otomobilin yanı sıra traktör, kamyon, tank, uçak, tren, bisiklet, motosiklet, otobüs gibi birbirinden farklı ürün gruplarında da üretim yapmaktadır. Aynı şekilde ürünleri satışa sunmaktadır. Geniş ürün yelpazesi ile dünyanın pek çok farklı ülkesinde faaliyetlerini sürdürmekte olan otomotiv markası Türkiye’de de birbirinden farklı modelleri satışa sunmaktadır. Tasarlamış olduğu markaları kendi bünyesinde üreterek satışa sunmaktadır.

Renault Müşteri Hizmetleri

Dünya çapında hizmet vermekte olan tanınmış markalardan biridir ve her geçen gün kullanıcı sayısı artmaya devam etmektedir. Hizmete başladığı günden itibaren günümüze kadar büyümeye devam eden Renault iletişim bilgileri sayesinde dünyanın her noktasında kullanıcılarına kesintisiz hizmet sağlamaktadır. Markaya ulaşmak isteyenler bu sayede sorunsuz şekilde ulaşım sağlayabilirler.

Renault aynı zamanda Nissan marka araçların da motorlarının yapımını üstlenmektedir. Renault’un Türkiye’de satışa sunmuş olduğu araç modelleri şunlardır; Clio, Symbol, Captur, Kadjar, Megane Sedan, Megane HB, Renault Koleos, Megane R.S, Renault Zoe ve Renault Clio R.S olarak bilinmektedir.

Geliştirilen özellikleri sayesinde otomotiv sektöründe özellikle kullanıcılara sağlamış olduğu avantajlar nedeni  ile Renault otomotivler tercih edilen markalardan biri haline gelmiştir.

Renault Çağrı Merkezi Numarası

Marka kesintisiz hizmet seçeneği ile özellikle müşterilerin memnuniyetini sağlayacak şekilde faaliyetlerini sürdürmektedir. Dünya genelinde pek çok farklı ülkede satışa sunulan araçlarda yapılan yenilemeler sayesinde günümüz teknolojisine uygun şekilde üretim yapılmaktadır. Marka kendi üretimlerini yapmış olduğu gibi aynı zamanda yan markaların üretimlerini de sürdürmektedir.

Farklı tasarımların ortaya konulabilmesi için özellikle gelişen teknolojiler faydalanılmaktadır. Markanın Türkiye’de de devam ettirmiş olduğu faaliyetler sebebi ile Renault çağrı merkezi ihtiyaç duyabileceğiniz her durumda kesintisiz hizmet alabileceğiniz iletişim seçeneklerinden biridir. Öneri, görüş, şikayet ya da sorularınızı bu numara üzerinden iletebilirsiniz.

Renault Çağrı Merkezi Telefon Numarası

444 62 47