Regal Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
 

Regal Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Regal Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Regal, Zorlu Holding bünyesinde kurulmuş yerli bir markadır. 2002 yılında faaliyete geçen tesis beyaz eşya ve ev eşyaları üretimini gerçekleştirerek yurt içinde ve yurt dışında satışa sunmuştur. Ürün kataloğu termosifon, dondurucu, derin dondurucu, fırın, klima, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, buzdolabı, televizyon ve ankastre ürünleri şeklinde sıralanmaktadır. Regal müşteri hizmetleri, satışı yapılmakta olan ürünler ve en yakın Regal mağazası hakkında detaylı bilgiler sunmaktadır. Satış sonrasında ise yaşanabilecek olası sorunlar için çözümler üretmektedir.

Regal Müşteri Temsilcisi

Regal müşteri hizmetleri 0850 222 4 789 numaralı iletişim kanalından çalışmalarını yürütmektedir. Regal müşteri temsilcisinin ilk görevi katalogdaki ürünlerin tüm özelliklerini ve en yakın yetkili mağazanın iletişim bilgilerini müşterilere sunmaktır. Aklınıza takılan soruların cevaplarını bulamadığınız takdirde destek birimiyle iletişime geçerek gerekli cevaplara ulaşabilirsiniz.

Regal müşteri hizmetleri, satış sonrasında yaşanabilecek olası problemlerin çözümü için destek sunmaktadır. 0850 222 4 789 numaralı iletişim kanalını kullanarak servis ve garanti taleplerinde bulunabilirsiniz. Garanti süresi biten ürünler gerekli görüşmelerin ardından belirli ücretler karşılığında tekrardan sözleşme kapsamına alınabilmektedir.

Sizlere en yakın servisi öğrenerek arıza ve genel bakım işlemlerinizi bu alanlarda yaptırabilirsiniz. Türkiye genelinde yaygın olarak çalışmalarını sürdüren Regal servisleri bulunmaktadır. Sizlere en yakın yetkili servisi öğrenmek için Regal müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz.

Regal yetkililerine yazılı olarak mesaj göndermek için internet sitesi üzerinde yer alan “Bize Ulaşın” seçeneğini kullanabilirsiniz. Bu alanda başvurunuzun konusu, kişisel bilgileriniz, iletişim bilgileriniz ve mesajınız yer almaktadır. Regal müşteri temsilcisi tarafından yapılacak incelemenin ardından tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır.

Regal Garanti Süresi

Regal marka ürünlerin garantisi üretici firmaya aittir. Ürünlerin garanti süreleri değişmektedir. Sizlere verilen garanti belgesinin üzerinde yazılı bulunan süre kadar ürünleriniz garanti kapsamı içindedir. Garanti süresi boyunca Türkiye genelinde yaygın şekilde bulunan servislerden yararlanabilirsiniz. Regal yetkili servis kadrosu alanında tecrübeli kişilerden oluşmaktadır.

Garanti süresi sonlanan cihazlarınızı tekrar garanti kapsamına almak için görüşme gerçekleştirebilirsiniz. Servis, garanti ve diğer sorunlarınız için Regal müşteri hizmetleri kesintisiz hizmet vermektedir.

Cevapla