1937 yılında Amerika merkezli olarak kurulan Rayban, dünyanın en büyük gözlük üreticileri arasında yerini almıştır. İlk üretim amacını bakıldığında Rayban gözlüklerini pilotlar için üretmişti ancak daha sonra kullanım alanı yayıldı. Günümüzde ise sadece güneş gözlüğü ve günlük kullanım gözlüklerinin üretimini ve satışını yapmaktadır. Dünyada en çok satışı yapılan ve en çok popüler olan gözlük markası olan Rayban, gün geçtikçe büyüyen firmalardan birisidir.

Yaz aylarının favori markası haline gelmiş olan Rayban güneş gözlükleri renkli modelleri ve her şekil yüz yapısına sahip insanlar için oldukça fazla seçenek sunuyor. 

Birçok kişinin kullandığı, dilden dile dolaşan Rayban birçok gözlükçü de satışa sunulmaktadır. Ayrıca Rayban’ın kendi orjinal websitesinden de Rayban ürünlerini satın alabilirsiniz. İstediğiniz çerçevede, istediğiniz lens renginde gözlük seçimini yapıp satın alabileceğiniz Rayban online satış sitesinde kargo tamamen ücretsizdir. Ayrıca ödeme seçenekleri oldukça geniştir. Dönem dönem Rayban gözlüklerinde kampanyalar yapmaktadır. Bu kampanyaları takip ederek en uygun fiyattan orjinal Rayban gözlük sahibi olabilirsiniz.

Rayban Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
0232 328 15 28
Rayban Sipariş ve İade Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
008003390214287

RayBan İletişim Formu

Yukarıda bulunan Rayban iletişim bilgileri ve Rayban çağrı merkezi iletişim numaraları aracılığıyla satın almış olduğunuz Rayban ürünü hakkında ki problem ve sorularınızı sorabilir, satın almayı düşündüğünüz Rayban ürünü hakkında detaylı bilgi sahibi olabilir; istek, soru, öneri, görüş ve şikayetlerinizi müşteri temsilcisine bildirebilirsiniz.