Öncelikle bugün sizlere Ramsey kuruluş hikayesinden bahsedecek daha sonra size Ramsey Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası konusunda bilgi vereceğiz.

1953 yılında Kastamonu da dünyaya gelen Ramsey, Kastamonu da önemli kişilere elbise diken bir terzinin oğlu olarak dünyaya gelmiştir.

Asıl adını Remzi olan Ramsey’in bugün Fransız dilinde karşılığı Ramsey dir. Önce dönemin kaliteli okullarında eğitimini tamamladıktan sonra, Hukuk Fakültesinde öğrenim hakkı kazanan Ramsey, çocukluğundan beri avukat olmak istemediği için Öğretmenlik sınavlarına girerek, sınavları kazanır. Bir süre öğretmenlik yapar.

Ramsey’in babası o dönem de Londra ya çalışmaya gider. Ramsey de yarım kalan eğitimini tamamlaması için babası oraya davet eder. Ramsey eğitim alırken, bir yandan da çalışmak ister. Babası her ne kadar bu duruma karşı çıksa da girişimcilik kanında vardır.

Ramsey ile aynı adı taşıyan Kıbrıslı bir arkadaşıyla atölye kurarlar. Ceplerinde kira ödeyecek paraları yoktur ve Ramsey gayrimenkul sahibine açıkça bu durumu söyler. Önce evin sahibi kiranın hemen ödenmesini istese de daha sonra verilmesi için izni iki gün sonunda verir.

İşte tam da o gün Ramsey’in kapıları açılır. 1985 yılına gelindiğinde işleri olumlu ve kazançlı olarak devam etmektedir. Tekstil sektöründeki artış sayesinde, Ramsey birikimlerini Türkiye ye taşıma kararı alır. İstanbul Merter de ilk iş yeri açılır.

Merter de hizmete açılan bu iş yeri daha sonra Ramsey markasının genel merkezi haline gelir. Ramsey her geçen gün değerine değer katar. İşlerin hızlı büyümesiyle beraber, Kastamonu’nun Safranbolu ilçesinde bir fabrika daha kurar. Üretim durmadan büyüyecektir. İlk çalışan sayısı 50 kişi iken ikinci fabrika kurulduğunda çalışan sayısı 450 ye kadar ulaşır.

Bugün Ramsey 5.000 den fazla çalışanı ve 20 ülkede 250 ye yakın iş yeri sayesinde dünya markaları arasında yer almaktadır. Kalitesinden asla ödün vermeden, müşteri memnuniyetini göz önüne alarak çalışmalarına devam eden Ramsey, internet üzerinden satışlarını da giderek artırmaktadır.

İnternet üzerinden almış olduğunuz ürünleri, kapıda ödeme yoluyla kolaylıkla ödeyebilirsiniz. Ürünlerde herhangi bir sorun olduğu takdirde, aşağıda yer alan iletişim numaralarından ulaşabilirsiniz.

Ramsey Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Keresteciler Sitesi Kızılcık Sokak Numara:23 Merter-İstanbul

Tel: (+90) 212 484 04 84

Fax: (+90) 212 644 31 90

E-posta: ramsey@ramsey.com.tr

Müşteri İlişkileri: (+90) 212 484 04 94

E-posta: onlinedestek@ramsey.com.tr