1960’lı yılların sonunda Avustralyalı sörfçüler John Law ve Alan Green tarafından kurulan firma ilk olarak ikilinin dalış elbiseleri ve koyun derisi bot üretmesi ile başladı. 1970’li yılların ortasında California’da küçük bir ofis ve depo açıldı.

Zamanla gelişen firma Amerika’nın her kıyısında sörf mağazaları açan geniş bir kitleye dönüştü. Günümüzde dünyanın en büyük dalış ve sörf elbiseleri satan firmaları arasında yer alan marka ülkemizde de aktif olarak hizmet vermektedir.

Logosu üzerinde yer alan figürde dalgalar dağı aşmaktadır. Ayrıca Quiksilver markası bayanlara özel ürettiği ürünler için Roxy markasını oluşturmuştur. Roxy logosu aynı markanın yatay yansıması olarak gözükmektedir.

2015 yılında iflas ederek piyasadan çekilen Quiksilver en büyük hissedarı tarafından 2016 yılında tekrar açılmış ve piyasada aktif hale gelmiştir. Marka günümüzde birçok spor giyim ürünler tasarlayıp satmaktadır.

Quicksilver Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası Bulunmamaktadır.

Quicksilver Müşteri Hizmetleri İletişim Mail Adresi
atilla.kuduoglu@olgarlargroup.com
ayfer@olgarlargroup.com
ayhan.soysal@olgarlargroup.com

Quicksilver müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası bulunmamaktadır. Ancak Türkiye marka distrübitörlerinin mail adresi üzerinden iletişim kurabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz.