Pull & Bear markası İspanyol merkezli olup Galiçya’da kurulmuş bir giyim ve moda firmasıdır. 1986 yılında kurulduğu ilk yıllarda New Wear adı ile kurulmuştur. Günümüzde birçok ülkede mağazası bulunan firma ülkemizde de oldukça tercih edilen markların arasında yer almaktadır.

İnternet çağının başlaması ile birlikte sanal ortamda da satışlarına başlayan firma ilk internet tabanlı satışlarına 2011 yılında başlamıştır. Sahip olduğu kaliteli ve modaya uygun ürünleri ile birçok müşteri tarafından oldukça beğenilen ürünleri bulunmaktadır.

Müşterilerinin ihtiyaçlarını dikkate alan ve modayı, sosyal medya ve insanların ihtiyaçlarını takip ederek sürekli gelişen ürünleri ile farklı bir pazar payı oluşturan firma günlük, sportif ve teknolojik giyimde oldukça önde markalardan bir tanesidir.

Pull & Bear Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
00800448821219
850 282 50 04

Pull & Bear Müşteri Hizmetleri Mail Adresi
contact.tr@pullandbear.com

Firma daha çok genç bay ve bayanlara yönelik ürünler üretmektedir. Firma sattığı hazır giyim ürünlerinin yanı sıra kozmetik, aksesuar, ayakkabı ve vb. ürünlerde satmaktadır. Firma müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla müşteri hizmetlerini kurmuştur.27

Pull & Bear müşteri hizmetleri 2 adet numaraya sahiptir. Müşteri hizmetlerini arayarak satın aldığınız ürünlerde yaşadığınız sorunları iletebilir ayrıca satın almadan önce ürünler hakkında detaylı bilgilerde alabilmeniz mümkündür. Yazılı olarak ulaşabilmeniz için firmanın bir mail adresi bulunmaktadır.

Pull & Bear müşteri hizmetleri hafta içi her gün saat 10:00 ile 19:00 arasında hizmet vermektedir.