Türkiye’nin en köklü kurumlarından birisi olan Posta ve Telgraf Teşkilatı kurulduğu 1840 yılından günümüze dek haberleşme ve iletişim alanında ülke genelinde lojistik, posta, banka ve telekomünikasyon gibi birçok alanda aktif olarak hizmet vermektedir.

2013 yılında Türk Telekom ile yapılan anlaşma ile birlikte PTT Türk Telekom altyapısını kullanarak Pttcell markasını tanıtmıştır. Bu firma sayesinde Ptt Mobil iletişim alanında bir operatör sahibi olarak müşterilerine hizmet vermeye başlamıştır. Şirketin genel politikası daima müşterilerinin memnuniyeti olarak belirlenmiştir.

En verimli ve kaliteli iletişim hizmetini müşterilerine en uygun fiyat ile vermeye çalışan firma birçok fırsat ve kampanyaya sahiptir. Sizlerde Pttcell’e geçiş yapmak ve fırsatlarından yararlanmak istiyorsanız size en yakın Ptt şubesine giderek yeni bir hat alabilir veya numaranızı taşıyarak bu hizmetten yararlanabilirsiniz. avantajlı kampanyalardan ve uygun tarife seçeneklerinden her zaman haberiniz olup kaliteli güvenilir hizmet alabilirsiniz.

Pttcell Müşteri Hizmetleri İletişim Numarası
444 6 788

Pttcell’e ait bir çağrı merkezi bulunmaktadır. 444’lü bir numara ile başlayan iletişim numarası ile çağrı merkezini arayabilir her türlü soru, öneri ve şikayetinizi iletebilirsiniz. Ayrıca Pttcell çağrı merkezi numarasını arayarak fatura bilgilerinizi ve kişisel hat bilgilerinizi öğrenebilirsiniz.