Pronet, müşterilerine akıllı güvenlik sistemleri hizmeti veren bir şirkettir. Güvenlik ve görüntüleme sistemleri aracılığıyla ev veya işyerlerinizdeki güvenlik çalışmalarını yürüterek sizlerin her daim sağlıklı ve huzurlu olmanız için çalışmaktadır. Güvenlik çalışmalarının yanı sıra yangın ve doğalgaz için alarm sistemleri çalışmaları da yapılmaktadır. Pronet müşteri hizmetleri, kullanıcıların destek hizmetini sağlarken bu sistemden yararlanmak isteyen kişilere de bilgilendirici hizmet sunmaktadır.

Pronet Müşteri Temsilcisi

Pronet müşteri hizmetleri 444 1 911 numaralı iletişim kanalından 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet vermektedir. Pronet müşterisi olmak, ürün ve hizmetlerden yararlanmak için Pronet müşteri temsilcisi ile görüşebilirsiniz. Ürün ve hizmetlerin çalışma aşamaları, gereksinimleri ve fiyatlandırması müşteri temsilcisi tarafından sizlere sunulmaktadır. Bu uygulamalardan ve sistemlerden yararlanarak güvenliğiniz için tedbirler alabilirsiniz. Sistemler sadece güvenliğe karşı değil daha birçok alanda sizlerin yararına kolay ve pratik çözümler sunmaktadır.

Sistem kesintisi, sistem hasarı gibi birçok konuda ürünlerin teknik ve servis desteğini sağlamak için Pronet müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek bildirim oluşturabilirsiniz. Pronet güvenlik sistemleri sizlerin güvenliğini sağladığı gibi aynı zamanda su baskını, gaz kacağı, yangın, acil sağlık sorunları gibi durumlarınızda da ambulans ve itfaiyeye haber vererek bu durumlardan en az hasarla çıkmanıza yardımcı olmaktadır. Pronet çalışanları kurulum aşamasından destek aşamasına kadar profesyonel şekilde hizmet vermektedir.

Pronet Plus

Pronet güvenlik sistemlerinden yararlanmak isteyen kişiler Pronet Plus paketlerinden alarak kurulumun gerçekleşmesine olanak sağlarlar. Ev ve işyeri güvenliği açısından hırsızlık alarmı, panik butonu mobil uygulaması, acil sağlık alarmı, yangın alarmı, gaz kaçağı alarmı, su baskını alarmı ve kamera sistemleri bulunmaktadır. Bu sistemleri tercih ederken birçok farklı seçenekten veya paketten yararlanarak sizlere en uygun sistemi tercih edebilirsiniz.

Pronet sistemlerinde yer alan aküler sayesinde, güvenlik zaafını oluşturmak için elektrik kabloları kesildiğinde dahi akü bitene kadar çalışmaya devam eder. Güvenliğin tam anlamıyla sağlanması için tehlike sezilen durumlarda yüksek ölçekli alarm sistemiyle çevreye ve güvenlik güçlerine haber verilir. Pronet sistemini kendinize göre şekillendirme imkanına da sahipsiniz. Sistemin tamamen kablosuz olmasını sağlayabilir veya evcil hayvan besliyor iseniz sistemi hayvanınıza uyumlu hale getirebilirsiniz. Sizlere en uygun güvenlik sistemleri paketini seçmek için Pronet müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilir ve mekanlarınız için keşif hizmeti alarak çalışmalara başlayabilirsiniz.