Profilo, 1995 yılından bu yana hizmet veren köklü bir markadır. Beyaz eşya, ankastre, elektrikli süpürge, klima, su ısıtıcı, küçük ev aletleri gibi birçok elektronik cihazın üretimini yapmaktadır. Kaliteli ve dayanıklı elektronik aletleri ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan hizmeti ile kısa süre içerisinde piyasada yer etmiştir. Türkiye’nin tüm illerinde satış noktası ve servisi bulunmaktadır.

Profilo markası 1200’ün üzerinde yetkili servis noktası ile hizmet vermektedir. Profilo marka beyaz eşyalarınızda ve diğer elektronik aletlerinizle ile ilgili bilgi almak için 7 gün 24 saat çağrı merkezlerinde müşterilerine ulaşma imkânı sunmaktadır. Profilo müşteri hizmetlerini 444 77 66 telefon numaralarından arayarak iletişime geçebilirsiniz.

Profilo Servisi

Profilo markası; buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, klima, fırın, ankastre seti, elektrikli süpürge küçük ev aletleri gibi birçok elektronik cihazın üretimini ve satışını yapmaktadır. Birbirinden kaliteli ve dayanıklı bu cihazların birbirinden farklı özelliklere sahip birçok çeşidi mevcuttur. Türkiye’nin her şehrinde bulunan profilo satışını yapan yetkili mağazalar mevcuttur.

Ayrıca birçok mağaza internet üzerinden de Profilo marka ürünlerin satışını yapmaktadır. İnternet üzerinden veya mağazadan aldığınız profilo marka ürünlerin kurulumu ücretsiz olarak yetkili servis tarafından yapılmaktadır. Bu tür elektronik cihazlarda arızalanmalar görülebilir. Bu durum gayet normal ve olası bir durumdur. Profilo marka cihazların bakım ve onarımı da yetkili servis tarafından yapılmaktadır.

Neden Profilo Markası Tercih Edilmelidir?

Beyaz eşyalar evin olmazsa olmaz ürünleridir. Her evin ihtiyacı olan beyaz eşyaların kaliteli ve dayanıklı olması çok önemlidir. Maliyet olarak yüksek fiyatlı olan beyaz eşyalar, sürekli alınan veya değiştirilen ürünler değildir. Bu nedenle alınan beyaz eşyanın uzun yıllar kullanılması gerekir. Ayrıca alınan beyaz eşyanın bilindik ve garantili bir firma olması gerekir. Profilo markasının ürünleri garantili ve kaliteli cihazlardır.

Profilo markasının birçok noktada bulunan yetkili servis seçeneği ile ürünlerinizin bakım ve onarımı kısa süre içerisinde yapılmaktadır. Garantili ve dayanıklı Profilo marka cihazlar uygun fiyatlıdır ve taksit seçenekleri mevcuttur. Piyasada yer edinmiş ve birçok kişi tarafından tercih edilen bir marka olmayı başarmıştır.