Prima ürünleri ile ilgili herhangi bir sorun yaşandığında doğrudan markanın yetkilileri ile iletişime geçmek üzere iletişim kurabilecek bir yer arayan kişiler için ilk kaynak Prima’nın resmi internet sitesi olmaktadır.

Sitede bulunan Bize Ulaşın bölümü üzerinden gelinen sayfada kişilere e-posta veya telefonla iletişim kurma olanağı sunulmuştur. Telefonla kurulacak olan iletişimlerde belirtilen numaranın aranmasıyla rahatlıkla iletişim kurulması söz konusudur.

E-mail ile iletişim kurulmak istendiğinde öncelikle mesajlarda belirtilecek olan verilerin Prima’da kullanabileceğine dair onay sayfasının aktif hale getirilmesi gerekmektedir. Bunun ardından içerisinde prima iletişim formu da bulunan sayfada mesajı iletmenin nedeni ile birlikte sorun kısaca anlatılarak isim soy isim ve e-posta bilgileri ile gönder tuşuna basılmalıdır.

Prima E-Posta Sayfası Nasıl Doldurulmalı?

Hemen hemen tüm iletişim formlarında olduğu gibi kişilerin iletişim kurmalarının temel sebebi olan durumdan kısa bahsetmesi gerekmektedir. Yazma nedenleri arasında kişiler ürünler hakkında bir yorum, soru dile getirebilmekte, promosyonlar hakkında bilgi alabilmekte ve markayla yaşadıkları bir sorunu açıkça belirtmektedir.

Prima’nın karşılıklı olarak iletişime geri dönebilmesi için gerekli olan isim soy isim ve e-posta bilgilerinin mutlaka doğru bir şekilde girilmesi gerekmektedir. Kişilerin prima iletişim numarası üzerinden iletişim kurmak istediğinde de kendilerinden bu bilgiler talep edilmektedir.

E-posta sayfasında çıkan tüm kutuların eksiksiz bir şekilde doldurulmasının ardından gönder tuşuna basarak mesajı göndermek mümkün olmaktadır. Dileyenler ürünle ilgili sorularında destekleyici nitelikte bulunan görselleri Dosya Ekleyin linkine tıklayarak gönderebilir.

E-postanın uğraştırıcı olduğunu düşünen ya da çok kısa sürelerde cevap almak isteyen pek çok kişi prima iletişim mail adresi yerine öncelikle telefon numarası üzerinden markayla iletişim kurmayı deniyor.

Prima Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

0 850 220 09 11 olmaktadır. Telefon numarası üzerinden;

  • bilgi almak,
  • şikayetlerini dile getirmek,
  • ürünler hakkında soru sormak,
  • kampanyalarla ilgili sorgulamalar yapmak

isteyen kişilerin belirli gün ve saatlerde Prima’ya ulaşması mümkün oluyor. Bunun için pazartesi ile cuma günleri dahil olmak üzere bu aralıkta saat 8.45 ile 16.45 arasında belirtilen numarayla iletişim kurulabiliyor.

Arama terimleriPrima iletişim formu, Prima iletişim mail adresi, Prima telefon numarası, Prima müşteri hizmetleri