20 Mart 1973 yılında kurulan Pınar süt Türkiye’de ilk uzun ömürlü sütü piyasaya sunarak tanınmış ve bir çok alanda liderliğini sürdürmektedir. Gıda ve hayvancılık sektörüne büyü katkısı olan Pınar firması süt ve ürünleri, ketçap ve mayonez türevleri ve tatlı, toz ürünlerin imalatı ile sektörde yerini almaktadır. Avrupa birliği standartlarında üretim yapan firmanın Eskişehir İzmir ve Şanlıurfa’da faaliyette olan fabrikaları bulunmaktadır. Kaliteli hammaddeleri ile dünya çapına tedarik sağlayan firmanın 123 çiftlik olmak üzere 374 noktada sözleşmeli olarak çalıştığı üreticileri ile süt üretimine Türkiye’de destek vermektedir.

Kalitesini hammaddelerin tedariğinden sağlamaktadır. Yalın 6 sigma ve oprasyonel maliyet iyileştirme uygulamaları ile maliyetlerde avantaj sağlamanın yanında uzun süreli ve verimli eylem planları geliştirmektedir. 2019 yılında uzun ömürlü süt pazarında liderliğini koruyan pınar süt 27 ülkeye ulaşarak sektörde üst sıralarda yerini almıştır. Markası ve iletişim yatırımlarına önem veren firma Pazar alanında da sektöründe önemli bir yere sahiptir.

Sağlıklı beslenme faaliyetleri için arge merkezi ile birlikte sürekli malzeme ve tedarikçiye yönelik projeler geliştirmek için çalışmaktadır.  İklim değişikliği ile mücadele eden firmalar arasında ödül almaya layık görülen pınar sür her geçen gün büyümeye ve zirvede kalmaya devam etmiştir. Gıda sektöründe hep ilklere imza atan firma büyüme ivmesini korumaya ve tüketici ile dost ürünler sunmaya devam etmektedir. Pınar süt Türkiye’yi ve Türk ürünlerini yurt dışında da turquality projesi ile temsil etmektedir.

Pınar Çağrı Merkezi

Yaşar topluluğu bünyesinde hizmet veren Pınar firması önce tüketici ve müşteri vizyonu ile çalışmaktadır. Pınar süt firması olarak tüketici ve müşterilerden gelen istek ve şikayetleri titizlikle cevaplayıp incelemektedir. İstek ve şikâyetlerinizi iletebileceğiniz çağrı merkezi haftanın 7 günü 07.00-23.00 arası hizmet vermekte olup operatörler ulaşan konular ile ilgili bilgi vermek için çağrı merkezinde görev almaktadır.

Telefon, e posta, sosyal medya ve mektup yolu ile her alanda iletişim kurmanız adına hizmet ağları geniştir. İletişim için telefon numarası 444 76 27 olmakla birlikte mail adresi info@pinar.com.tr olarak güncel bir şekilde ulaşımdadır.