Pierre Cardin, 1950 yılında Fransa’da temeli atılmış bir hazır giyim markasıdır. Ülkemizde hazır giyim sektörünün önemli bir parçası olan Aydınlı Hazır Giyim Sanayi ve Ticaret A.Ş. aracılığıyla ülkemizdeki faaliyetlerini sürdürmektedir. 1993 yılında imzalanan sözleşmelerle birlikte hep Aydınlı Grup hem de Pierre Cardin için sektörde olumlu farkındalıklar yaratmıştır. Pierre Cardin, müşterilerini her zaman ayrıcalıklı hissettiren, fark edilir bir şıklığı olan, centilmen ve stil sahibi erkekler için hazırlanan koleksiyonlarıyla hem çeşitlilik hem de kaliteyi sunmaktadır.

Pierre Cardin Müşteri Temsilcisi

Pierre Cardin müşteri hizmetleri 444 60 44 iletişim numarasıyla soru, öneri ve görüşleriniz için bir kanal oluşturuyor. Müşteri memnuniyetine büyük önem veren firma, müşteri çağrı hizmetlerini haftanın her günü 09: 00 ile 19: 00 arasında aktif olarak görevlendirmektedir. Pierre Cardin mağazalarında yer alan her etiketli ürün orijinaldir ve ürün satın aldığınız tarihten itibaren 2 yıl olacak şekilde Pierre Cardin garantisi altındadır. Kullanımdan önce veya kullanım aşamasında yaşadığınız problemler için müşteri hizmetlerini arayabilir, ürünün incelenmesi için faturasıyla birlikte yetkili yerlere iletebilirsiniz. Bu kanal aracılığıyla sipariş durumunu takip etmeniz de mümkün. Sipariş durumunda yaşanabilecek tüm aksaklıklara çözmüş olacaksınız. Problemlerinizi çözerek müşteri memnuniyet seviyesini üst noktalara taşımak isteyen Pierre Cardin, sipariş ve ürün iptal taleplerinizi yerini getirmek için de imkan sunuyor. Firma resmi web sitesindeki iletişim penceresindeki bilgileri doldurmanız halinde doğrudan Pierre Cardin müşteri hizmetlerinin sizi aramasını sağlayabilirsiniz.

Pierre Cardin Vizyon

Pierre Cardin, kaliteyi ve konforu, tasarımdaki güç ve ustalıkla müşterilerine sunarak, müşterilerinin her ortamda kendilerini belli eden bir şıklığa ulaşmalarını sağlıyor. Moda perakendeciliği alanında gösterilecek başarılar ile insanların daha güzel giyinmelerine imkan verirken, hayatın her alında evrensel kabul gören değerleri taşıyan bir kurum kültür ortaya koyarak dünya çapında örnek olmayı misyon haline getiren ve 2023 yılında, Türkiye merkezli olmak üzere, tarihi bağlar ile irtibatlı olduğu yakın coğrafyasında satın aldığı veya lisansörlüğünü yaptığı markalarla moda perakendesinin en başarılı ilk 3 firmasından biri olmayı vizyon olarak belirlemiştir.