Penti Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası | Müşteri Temsilcisi
 

Penti Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Penti Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

1947 yılında Yasef ve Mois Kariyo kardeşler ilk olarak Bilka ve Naylon çorap olmak üzere adı ile iki firma açtı. 1970 yılında kardeşler firmaları birleştirerek Öğretmen çorap adını aldı. Daha sonra firma 1971 yılında Bayrampaşa’da fabrika kurarak milyonlarca çift çorap satmaya başladı. 1984 yılında adı Penti olarak değişen firma 1994 yılında Çorlu’da oldukça büyük bir fabrika kurarak işi büyüttü. Yılda 4,5 milyon düzine çorap üreten tesisler günümüzde aynı oranda üretime devam etmektedir.

Günümüzde 60 ilde 300’den fazla noktada satış yapan Penti ülkemizin en kaliteli çorap üreten firmalarının başında gelmektedir. Sadece Türkiye genelinde satış yapmayan firma dünya genelinde 29 farklı ülkede ürünlerini satmaktadır. Yurt dışında birçok noktada toplam 106 mağazası bulunmaktadır.

Sadece çorap alanında üretim yapmayan firma plaj giyim, iç giyim, ev giyim, pijama ve daha birçok ürün satmaktadır. İnternet üzerinden de aktif olarak satışlar yapan firma müşterilerinin sorunlarına kulak verebilmek amacıyla müşteri hizmetlerini kurmuştur.

Penti Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
0850 33 07 68

Penti İstanbul Merkez Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
0212 987 41 00

Penti İletişim Formu

Penti müşteri hizmetleri 2 adet sabit numaraya sahiptir. Müşteri hizmetlerini arayarak soru, öneri ve şikayetlerinizi iletebilir daha yetkili birimlerle iletişime geçmek için İstanbul merkez müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz. İnternet üzerinden de iletişim kurmak için iletişim formundan yararlanabilirsiniz.

Arama Terimleri: penti iletişim bilgileri, penti telefon no, penti irtibat tel, penti canlı destek, penti çağrı merkezi, penti şikayet hattı

Değerlendirme
Tarih: 
Açıklama: 
Penti çağrı merkezi telefon numarasına ve müşteri hizmetlerinin iletişim bilgilerine, verdiğimiz Penti irtibat no ile ulaşabilirsiniz.
Puan:
51star1star1star1star1star
İlginizi çekebilir :  Morhipo Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Cevapla