Payu, işletmelerin diğer kullanıcılardan ödeme almasını sağlayan finans teknolojisidir. Payu finans teknolojileri web sitesinden ve uygulaması üzerinden kullanılabilirken ekstra bir banka başvurusu yapmanız gerek yoktur. Anlaşmalı bankalar tarafından entegre edilen sanal POS hizmeti müşterilere sunulmaktadır. Kullanıcılar ödemelerini taksitsiz ve taksitli olarak gerçekleştirebilmektedir. Global ölçekte birçok ülkede hizmet verdiği için diğer para birimleri ile de işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Payu müşteri hizmetleri, ürün ve hizmetlerin bilgilendirme hizmetini yerine getirirken aynı zamanda satış sonrası destek çalışmalarını da yürütmektedir.

Payu Müşteri Temsilcisi

Payu müşteri hizmetleri 0216 599 01 00 numaralı iletişim kanalından hizmet vermektedir. Payu müşteri temsilcisi ile hafta içi her gün 09:00 – 18:00 saatleri arasında canlı görüşme gerçekleştirebilirsiniz. Yapacağınız görüşmelerde ürünler, hizmetler, kurulum, komisyon gibi temel esaslar hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Payu müşteri hizmetleri ile yazılı ve görsel şekilde iletişim kurmak için destek@payu.com.tr mail adresini kullanabilirsiniz. Bu alanda düşünce ve görüşlerinizi soru, öneri ve şikayet başlıkları adı altında iletebilir, daha sonrasında süreci takip edebilirsiniz.

Payu müşteri temsilcisi, satış sonrasında da müşterilerinin destekçisi olmaktadır. Sanal POS işleyişi hakkında yaşanabilecek olası problemlerin çözümü için 0216 599 01 00 numaralı iletişim kanalını arayabilir ya da online olarak destek talebi oluşturabilirsiniz. Hizmetin düzenli ve sağlıklı bir şekilde gerçekleştirilmesi için bakım ve güncelleme işlemleri aksatılmadan yapılmaktadır.

Payu Nasıl Çalışır?

Payu, işletmenize sanal POS desteği sağlayan bir finansal teknoloji şirketidir. Kişiler sanal POS desteği sayesinde online ödemelerini banka ve kredi kartları aracılığıyla kolaylıkla yapabilmektedir. Üstelik bu işlem için taksitli ve taksitsiz ödeme seçenekleri de bulunmaktadır.

Payu sanal POS işlemleri için bankalardan ayrı bir izin almanızı gerektirmez. Bankalar ile daha önceden entegre edilen sanal POS cihazları sizlerin sitesine entegre edilerek kolayca kullanımınıza sunulmaktadır. Şirket, bu hizmetin karşılığı olarak yapılan satışlar için komisyon ücreti almaktadır. Bu komisyon ücreti yüzdelik dilim üzerinden hesaplanmakta ve sitenizin satış hacmine göre değişiklik göstermektedir. Payu hizmetlerinin tamamı hakkında detaylı bilgilere sahip olarak sizlere en uygun sanal POS desteğine sahip olmak için Payu müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz.