Patırtı Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
 

Patırtı Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Patırtı Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Patırtı, 2007 yılında küçük bir iş yerinde giyim ürünleri satarak başladığı bu yolda büyük aşama kaydederek Türkiye’nin dört bir yanına satış gerçekleştiren bir şirket konumuna gelmiştir. Mağazalarının ardından 2013 yılında açılan internet satış siteleriyle birlikte “Kalitenin Hesaplı Adı” mottosunu büyük kitlelere ulaştırmayı başarmıştır. Patırtı müşteri hizmetleri, mağazalar ve ürünler hakkında bilgilendirici çalışmalar yürütmenin yanı sıra satış sonrasında yaşanabilecek olası problemler için destek hizmeti vermektedir.

Patırtı Müşteri Temsilcisi

Patırtı müşteri hizmetleri 0850 840 00 48 numaralı iletişim kanalından çalışmalarını sürdürmektedir. Patırtı müşteri temsilcisinin ilk amacı müşterileri ürün, ürün fiyatı, ürün malzemesi, stok bilgisi ve en yakın mağazalar hakkında bilgilendirmektedir. Aklınıza takılan sorulara cevap bulamadığınız takdirde destek ekibi ile iletişim geçerek kısa sürede cevap bulabilirsiniz.

İnternet sitesi veya mağazalar üzerinden satın aldığınız ürünlerin sipariş detayı, sipariş takibi, sipariş iptali, ürün iptali, ürün ekleme, iade, değişim ve garanti gibi işlemleri için belirtilen prosedürleri takip etmeniz önerilmektedir. Bu konularda karşılaşabileceğiniz olası problemlerin çözümü için 0850 840 00 48 numaralı Patırtı müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz.

Memnuniyetinin sağlanması ve olası mağduriyetlerin giderilmesi için müşterilerin görüş ve düşünceleri büyük önem kazanmaktadır. Patırtı markasının daha ürün satış hacmini arttırması, daha çok kitle tarafından öğrenilmesi ve ürün iyileştirmelerinin yapılması için görüşleriniz büyük bir önemle incelenecektir. Görüş ve deneyimlerinizi soru, öneri, şikayet başlıkları adı altında Patırtı müşteri hizmetlerine bildirebilir veya info@patirti.com.tr mail adresine yazabilirsiniz.

Patırtı İade ve Değişim İşlemleri

Patırtı şirketinin iade ve değişim prosedürlerine göre sizlere sunulan yasal hak 14 gündür. Satın almış olduğunuz ürünleri 14 gün içerisinde hiçbir sebep göstermeden iade edebilir veya değiştirebilirsiniz. İade ve değişim için göndereceğiniz ürünlerin kullanılmamış, hasar görmemiş, orijinal aksesuarlı, faturalı ve iade formlu olması gerekmektedir. Aksi halde iade için gönderdiğiniz ürünler kabul edilmez.

Anlaşmalı kargolar ile gönderilen ürünlerin işlem tutarı Patırtı tarafından karşılanmaktadır. Ürünler genel depoya ulaştıktan sonra iade onayına tabi tutulur. İade onayı alan ürünler için para iadesi 15 iş günü içerisinde gerçekleştirilir. Banka prosedürlerine ve yoğunluğa bağlı olarak bu süreçte değişiklikler görülebilir.

İade sürecini başlatmak için;

  • Patırtı internet satış sayfasına geliniz.
  • Üyelik bilgilerinizle giriş yapınız.
  • Siparişlerim sayfasına tıkladıktan sonra iade etmek istediğiniz ürünü seçiniz.
  • “İade Talebi Oluştur” seçeneğiyle işleminizi tamamlayabilirsiniz. Sizlere iletilen kargo kodunu kullanarak ürünü Patırtı merkezlerine gönderebilirsiniz. Süreç sırasında karşılaşabileceğiniz olası problemlerin çözümü için Patırtı müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz.

Cevapla