Paşabahçe firması Gazi Mustafa Kemal’in direktifleri ile Bakanlar Kurulu kararı ile 1936 yılında kurulmuştur. Türkiye İş Bankası tarafından finanse edilerek kurulan fabrikanın ilk temelleri Celal Bayar ve İsmet İnönü tarafından Beykoz’da atıldı. Paşabahçe açıldığı günden itibaren günde 25 bin adet şişe üreterek “Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları Anonim Sosyetesi” adını alarak resmiyet kazandı.

İlk açıldığında 400 çalışanı bulunan fabrikanın günümüzde binlerce çalışanı bulunmaktadır. İlk işletme yılının sonuna gelindiğinde cam eşyası ve şişe talebini 3 bin ton ile karşılayacak kapasiteye ulaşan firma gelişen Türkiye’nin en büyük etmenlerinden bir tanesi oldu. Günümüzde Türkiye’de 13 ilde 46 noktada yurt dışında ise İtalya başta olmak üzere 46 mağaza ile hizmet vermektedir.

Porselen ürünlerinden cam ürünlerine birçok ürün üreten Paşabahçe ülkemizin en değerli markalarından bir tanesidir. Kuşkusuz tarihi ve kültürel miras değerlerimizin arasında Paşabahçe yer almaktadır. Günümüzde ahşap, çelik sofra, dekoratif ürünler, porselen seramik ve mutfak eşyaları gibi ürünler satmaktadır.

Paşabahçe Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
0850 222 19 35

Paşabahçe İletişim Formu

Paşabahçe müşteri hizmetleri bir adet sabit numaraya sahiptir. Bu numarayı arayarak ürünler hakkında detaylı bilgi alabilir ayrıca soru, istek, öneri ve şikayetlerini iletebilirsiniz. Yazılı olarak ulaşmak için iletişim formundan yararlanabilirsiniz.

Paşabahçe müşteri hizmetleri haftanın her günü saat 09:00 – 22:00 saatleri arasında hizmet verebilmektedir.