Türkiye’nin dondurma markaları arasında yer alan Panda dondurma, 1984 yılında Has Gıda bünyesinde kurulmuştur. Tamamen yerli ve milli sermaye ile Türkiye’nin ilk endüstriyel ambalajlı dondurma firması olan Panda dondurma kısa sürede bir dünya markası haline gelmiştir.

Kurulduğu ilk yıldan itibaren Türkiye Cumhuriyetleri ile ihracata başlayan Panda dondurma, sırası ile Arnavutluk, Kosova, Bosna Hersek ve Makedonya gibi Balkan ülkelerine de girerek ihracatını artırmaya başlamıştır.

Toplamda 1,500’e yakın çalışanı bulunan marka, her yıl yaptığı ihracatlar sonucunda vergi rekortmenleri içerisine girmektedir. 200’den fazla ürün çeşidine sahip olan Panda dondurma, rakiplerine oranla daha uygun fiyat seçenekleri sunmasın dan ötürü tercih edilmekte.

Panda Dondurma Müşteri Hizmetleri İletişim Bilgileri

Panda dondurma, kısa sürede yakaladığı kaliteli lezzet ve tat ile dondurmacılık sektöründe büyük ilerleme kat etmiştir. Bu markadan hizmet alan birçok kişi ürünlerle ilgili yaşadıkları sorunlara karşın yetkili birimlerden destek almak istemekte.

Bu gibi durumlarda bakkal ya da marketler doğrudan hizmet verebilecek yetkiye sahip değildir. Bu nedenle panda dondurma müşteri hizmetleri adı altında bir hizmet verilerek müşterilerin ürünlerle ilgili yaşadıkları sorunları doğrudan çözüm üretilmekte. Bu konu hakkında aramanız gereken numaralar ile ilgili veriler aşağıda ayrıntılı olarak sunulmuştur.

Panda Dondurma Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

444 76 32

0800 211 22 22

musterihizmetleri@panda.com.tr

Panda dondurma, 200’den fazla ürün çeşidine sahip olup hem ülkemize hem de yurt dışında hizmet vermeye çalışıyor. Günlük yüz binlerce üretim yapan firma, bazı aşamalarda çeşitli sorunlarla karşı karşıya gelebiliyor. Bu gibi durumların farkına varamadığı zaman hatalı ya da sorunlu ürünler müşterilere maalesef ki gönderilebiliyor.

Bu gibi durumlarda müşteriler karşılaştıkları sorunlarla ilgili istek, talep ve şikayetlerini yukarıda belirttiğimiz Panda dondurma müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası üzerinden bile getirebilirler.

Panda Dondurma müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası yukarıda da belirttiğimiz üzere 2 adettir. Bu numaralar dışında aynı zamanda da mail adresi üzerinden de öneri, talep, şikayet ve isteklerinizi gönderebilirsiniz. Bu numaralar dışında herhangi bir şekilde Panda Dondurma müşteri hizmetlerine ulaşabileceğiniz numara bulunmamaktadır.