Pamukkale Üniversitesi Öğrenci İşleri İletişim Telefon Numarası | Müşteri Temsilcisi
 

Pamukkale Üniversitesi Öğrenci İşleri İletişim Telefon Numarası

Pamukkale Üniversitesi Öğrenci İşleri İletişim Telefon Numarası

1992 yılında Denizli ilinde devlet üniversitesi statüsünde kurulan Pamukkale Üniversitesi 15 Fakülte, 5 Enstitü, 4 Yüksekokul, 12 Meslek Yüksekokula sahiptir. Sahip olduğu fakülte ve yüksekokullar ile Pamukkale Üniversitesi (PAÜ) ülkemizin en iyi üniversiteleri arasında yer almaktadır. Verdiği yenilikçi ve en iyi eğitimle ülkemizin her yöresinden gelen öğrencilerini ağırlamaktadır.
Pamukkale Üniversitesi kurulduğu günden bugüne lisans ve önlisans alanında öğrenciler yetiştirerek ülkemize en iyi şekilde eğitilmiş insanlar yetiştirmiştir. Bu alanda oldukça ileri düzeyde olan üniversite öğrencileri ile oldukça iyi bir bağa sahiptir. Oldukça modern bir yapıya sahip üniversitede yer alan tüm fakülte ve sosyal tesisler Kınıklı Kampüsünde yer almaktadır. Oldukça gelişmiş yapısı ile öğrencilerine en iyi ortamı sunan üniversite onların sorunlarını da göz ardı etmemiş bunun için gerekli adımları atmıştır.

Pamukkale Üniversitesi Öğrenci İşleri İletişim Telefon Numarası
0 258 296 20 00

Binlerce öğrencisi bulunan üniversitede öğrenciler her gün çeşitli sorunlar ile karşılaşmaktadır. Öğrencilerin çeşitli işlerinin yerine getirilmesi amacıyla kurulan öğrenci işlerine bir telefon ile bağlanabilen öğrenciler gerekli bilgileri bu hat sayesinde çok hızlı bir şekilde öğrenerek sorunlarını giderebilmektedirler.

Arama Terimleri: pamukkale üniversitesi iletişim bilgileri, pamukkale üniversitesi telefon no, pamukkale üniversitesi irtibat tel, pamukkale üniversitesi öğrenci işleri, pamukkale üniversitesi şikayet hattı

Değerlendirme
Tarih: 
Açıklama: 
Pamukkale Üniversitesi çağrı merkezi telefon numarasına ve müşteri hizmetlerinin iletişim bilgilerine, verdiğimiz Pamukkale Üniversitesi irtibat no ile ulaşabilirsiniz.
Puan:
51star1star1star1star1star
İlginizi çekebilir :  Abdullah Gül Üniversitesi Öğrenci İşleri İletişim Telefon Numarası

Cevapla