Türkiye’nin önde gelen turizm şirketlerinden bir tanesi olan Pamukkale Turizm 1962 yılında Cafer Sadık Bababalım tarafından Denizli’de kurulmuştur. Kuruluşunun 10.yılında merkezi İzmir’e taşınan firma günümüzde hizmet veren en iyi turizm firmalarının arasında yer almaktadır.

Güvenilir seyahati, konforlu otobüsleri, dakik hareket saatleri ve güler yüzlü personeli ile Türkiye’nin en gözde ve en çok tercih edilen turizm firmalarından bir tanesidir.

Ülkemizde ilk şehir içi hizmet servisi ve internet üzerinden bilet satış işlemleri Pamukkale Turizm tarafından başlatılmıştır. Online bilet rezervasyon ve satış konusunda öncü konumda bulunan Pamukkale Turizm bu konuda müşterilerine en iyi hizmeti vermeyi amaçlamaktadır.

Pamukkale Turizm Müşteri Hizmetleri İletişim Numarası
0 (850) 333 35 35

Pamukkale Turizm Müşteri Hizmetleri İnternet Şikayet Formu
Pamukkale Turizm İstek Soru Şikayet Formu

Pamukkale Turizm 0850’li müşteri temsilciliğine sahiptir. Pamukkale Turizm Müşteri Temsilciliğini arayarak telefon üzerinden seferler hakkında bilgi alabilir, bilet rezervasyon ve alım işlemini yapabilirsiniz. Bilet işlemlerinin yanı sıra müşteri temsilciliği üzerinden sorunlarınızı, istek ve önerilerinizi ileterek daha iyi bir hizmet alabilirsiniz.

Buna ek olarak internet sitesinde bulunan iletişim formu ile de firmaya ulaşabilir sorunlarınıza çözüm arayabilirsiniz.