Pakpen Plastik Boru ve Yapı Elemanları Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi adıyla 1989 yılında temelleri atarak üretimlerine başlamıştır. Günümüze kadar devam eden süreçte fabrika sayısı ve üretim hacmi artarak gelişimini devam ettirmiştir. Konya’da tek bir fabrikayla başlayan yolculuk 7 fabrika ile devam etmiş ve katlanarak büyüme göstermiştir. Pakpen müşteri hizmetleri, binlerce kişiye hizmet veren bu ürünler hakkında sizlerin memnuniyetini sağlamaya çalışmaktadır.

Pakpen Müşteri Temsilcisi

Pakpen müşteri hizmetleri 0332 239 14 30 numaralı iletişim kanalından hizmet vermektedir. Bu numara sayesinde firma ile iletişime geçebilirsiniz. Pakpen firmasının Konya, Ankara, Antalya ve İstanbul olmak üzere 4 adet bölge müdürlüğü bulunmaktadır. Size en yakın bölge müdürlüklerini de arayarak işlemleriniz için yardım sağlayabilirsiniz.

Pakpen ürünleri için teknik destek gereken durumlarda servis çalışanları gerekli yardımı sağlamaktadır. Talebiniz doğrultusunda bu işlemleri geçekleştirebilirsiniz. Montaj, servis veya taşınma gibi durumlarda gerçekleşen arızalar için önce ürünleri satın aldığınız dağıtıcı firma ile görüşmeniz gerekmektedir.

Pakpen Hakkında

Pakpen, plastik üretim fabrikası olarak yoluna başladığı ilk dönemlerden itibaren ürün yelpazesini genişletmiştir. Günümüzde dış cephe ürünlerinden kapıya, borudan yalıtım ürünlerine, pencereden bahçe aksesuarına varıncaya kadar bir binanın gereksinim duyduğu tüm malzemeleri bir arada üreterek müşterilere sunuyor. Yıllık 250 bin ton plastik ve 650 bin metreküp yalıtım malzemesi üretme kapasitesine sahip büyük bir tesis hizmet vermektedir. 700’ü aşkın çalışanı ve tesis üretim hacmiyle birlikte sektörün ilk 5 büyük üreticisinden bir tanesidir. Konya’da üretim çalışmalarına başladıktan sonra İstanbul, Ankara, İzmir, Konya ve Antalya gibi bölge müdürlükleri de işlemlerini arttırarak ürünlerin herkese ulaşmasını sağladı. Yaklaşık olarak 650 bayii ve bu bayilerin 1500’ü aşkın alt bayisi ile satış işlemleri gerçekleşiyor.