Özdilek firması 1971 yılında Bursa ilinde iki adet dokuma tezgahı ve 5 personeli ile sektöre ilk adımını atan firma günümüzde ülkemizde ve dünya genelinde oldukça bilinen markalardan bir tanesidir. Firma yıllık 10 bin ton havlu üretim hacmi ile dünya genelinde bir marka halini aldı.

1979 yılında Bursa Kapalıçarşı’nda açtığı ilk mağazası ile sektöre adımını atan firma 1982 yılında Anonim Şirketi oldu. Günümüzde ülke genelinde birçok mağazası bulunmaktadır. İnternet üzerinden de birçok mağaza üzerinden satışlarını yürüten firma müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla müşteri hizmetlerine sahiptir.

Özdilek Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
0224 219 60 00
444 44 16

Özdilek Müşteri Hizmetleri İletişim Formu

Dünya genelinde 20’den fazla ülkeye sağladığı ihracat ile Türkiye’nin en iyi havlu üreticisi konumunda bulunmaktadır. Avrupa’da ilk 4 dünya sıralamasında ise ilk 10 üretici arasında yer alan firma ülkemizin en firmalarından bir tanesidir.

Özdilek müşteri hizmetleri bir sabit telefon ve 444’lü bir müşteri hizmetleri telefon numarasına sahiptir. Satış öncesi ve satış sonrası ürünler hakkında detaylı bilgi alabilmek için müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. Ürünlerde yaşadığınız sorunları müşteri hizmetleri aracılığı ile firmaya iletebilir ve sorunlarınızı giderebilirsiniz.

Müşteri hizmetlerini arayarak soru, istek ve önerilerinizi firmaya iletebilirsiniz. Ayrıca iletişim formu üzerinden yazılı olarak firmaya ulaşabilirsiniz. Firma müşteri destek hizmetleri için gelişen teknolojiyi yakından takip ederek, kullanıcılarına en iyi hizmeti sunmayı ilke ediniştir.

Özdilek müşteri hizmetleri hafta içi her gün sabah saat 08:00 ile gece 24:00 arası hizmet vermektedir.