Oxxo markası bayan giyimi üzerine birçok ürün üretmektedir. 1993 yılında İstanbul’un ilk alışveriş merkezi Galleria’da doğan firma bugünkü haline gelmiştir.

Sahip olduğu farklı tarz ile bayanlara hitap eden markanın ülkemizde birçok mağazası bulunmaktadır. Ülkemizde birçok giyim mağazasına sahip olan marka bayanların oldukça ilgisini çeken bir firma olarak hizmet vermektedir.

Birçok farklı kreasyonu ile bayanların beğenisini toplayan firma internet üzerinden satış yaparak ta müşterilerine hizmet vermektedir. Firma müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bir müşteri hizmetlerine sahiptir.

Oxxo Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
0212 503 43 53
0212 503 90 60

Oxxo Danışma Hattı
0212 503 94 44

Oxxo Müşteri Hizmetleri İletişim Formu

Oxxo müşteri hizmetleri sabit bir numaraya sahiptir. Bu numarayı arayarak müşteri hizmetlerini arayarak satış öncesi ve satış sonrası ürünler hakkında bilgi alabilir. Satın aldığınız ürünlerde yaşadığınız sorunları müşteri hizmetlerine ileterek sorunlarınızı giderebilirsiniz.

Müşteri hizmetleri aracılığı ile firmaya soru, istek ve önerilerinizi iletebilirsiniz. Ayrıca iletişim formu ile şikayetlerinizi yazılı olarak iletebilirsiniz.

Oxxo müşteri hizmetleri hafta içi saat 09:00 – 18:00 arasında hizmet vermektedir. Bu saatler arasında arayarak detaylı bilgi ve hizmet alabilirsiniz.