Otokoç Otomotiv, 1928 yılında kurulmuş ve Türkiye’de lider olan otomotiv satış ve araç kiralama şirketidir. Vehbi Koç tarafından kurulan bu şirket 91 yıldır bu alanda hizmet vermekte ve Türkiye’de önemli bir konumda yer almaktadır. Otokoç’un Türkiye’de 36 şubesi bulunurken, yurtdışında 18 kiralama şubesi vardır. Otomotivle ilgili bütün çözümleri bir arada sunan Otokoç firması, yeni ve ikinci el araç satışı, satış sonrası, toptan yedek parça ve aksesuar satışı, finansman, sigorta, araç koruma hizmetleri, günlük ve operasyonel araç kiralama hizmetleri sunuyor.

Otokoç Firması’nın Ürünleri

Ford binek araçlar, Ford ticari araçlar, Ford ağır ticari araçlar ve Volvo araçların bulunduğu Otokoç Firması, herkesin bütçesine ve zevkine göre araç bulunduruyor. Otokoç yılda 400.000’e yakın aracın satışından sonra da hizmet vermeye devam ediyor. Her türlü yedek parça ve aksesuarın bulunduğu Otokoç, müşteri memnuniyetini ön planda tutuyor. Bünyesinde bulundurduğu her araç için servis bakımı sunan Otokoç, garanti ve kasko ile bünyesinde bulunan araçları da koruma altına alıyor. Bu araçların garanti süresi uzatılabiliyor, verilen taksit ve kredi imkanlarıyla da araç alımını kolaylaştırıyor.

Otokoç Firması’nın Çağrı Merkezi

Araçlarla ilgili bilgi almak isteyen müşteriler ise dilerse şubeden bilgi alabilir ya da müşteri hizmetlerini arayarak bilgi alabilirler. Şubeye gitmek için vakti olmayan ya da şubeye gidemeyecek durumda olan insanlar için geliştirilmiş bu sistem hızlı ve kolay bilgi alabilmek amacıyla müşterilere sunulmuştur.

Otokoç müşteri temsilcisi numarası: 444 3 300.

Bu numaraya istediğiniz zaman ulaşabilir ve kolaylıkla bilgi alabilirsiniz. Aldığını veya kiraladığınız araçla ilgili sorunlarınızda ulaşabilir, kolaylıkla Otokoç servislerinden yararlanabilirsiniz. Müşterilerini memnun etmek isteyen Otokoç Firması 98 yıllık hizmeti ve tecrübeli kadrosuyla kolay ve hızlı bir biçimde hizmet vermektedir. Türkiye’nin en eski otomotiv firmalarından birisi olan Otokoç Firması, yeni teknolojiye ayak uydurmuş ve otomotiv sektörüne yön vermeye devam etmektedir. Otokoç Firması’ndan alacağınız ya da kiralayacağınız her aracın garantisi, kaskosu ve dilerseniz alabileceğiniz aksesuarları mevcuttur.