1967 yılında Robert ve Jonas Jochnick kardeşler tarafından İsveç’te kurulan Oriflma firması kozmetik alanında müşterilerine hizmet vermektedir. Günümüzde 3 milyonu aşan bağımsız çalışma grubu ile kozmetik ürünleri ve cilt bakım ürünler satışı yapmaktadır.

Oriflame firması kişisel bakım, makyaj, cilt bakımı, aksesuar, parfüm ve gıda takviyeleri gibi ürünler üretip satmaktadır. Fiziksel kataloglar ile bağımsız çalışanları bulunan oriflame uygun fiyatları ve her ay düzenli kampanyaları ile birçok kişiye ulaşmaktadır.

Özellikle bayanlara hitap eden ürünleri bulunan firmanın erkeklere özel ürünleri de yer almaktadır. Kataloglar üzerinden alışveriş yapabileceğiniz gibi internet üzerinden online alışveriş yapma imkanınızda bulunmaktadır.

Ayrıca sizlerde Oriflame’ın bünyesine katılarak satışlar yapabilir kendinize iş imkanı oluşturabilirsiniz. Sizlerde oriflame ailesine katılmak ve iş imkanlarından yararlanmak istiyorsanız müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.

Oriflame Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
0212 355 60 60

Oriflame Müşteri Hizmetleri Mail Adresi
mhb@oriflame.com.tr

Oriflame İletişim Formu

Oriflame müşteri hizmetleri bir adet sabit numaraya sahiptir. Müşteri hizmetlerini arayarak ürünler hakkında detaylı bilgi alabilir ayrıca iş imkanları hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Yazılı olarak iletişim kurmak için mail adresi ve iletişim formundan yararlanabilirsiniz.

Oriflame müşteri hizmetleri hafta içi her gün 08:00 – 19:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.