Onur Air bir Türk taşımacılık firması olup merkezleri İstanbul Atatürk havalimanıdır. Düşük maliyetli taşımacılık hizmeti veren hava taşımacılık firması 1992 yılında kurulmuştur. İç hatlarda uçuşu sağlayan Onur Air ilk özel hava yolu firmasıdır. 1992’den bu yana yolcularına güvenli uçuşu sağlamaktadır. Çağrı merkezleri ile tüm işlemlerinizi rahatlıkla gerçekleştirebileceğiniz Onur Air iletişim telefon numaraları 0850 210 66 87 olarak son rakamları akılda kalıcı olması adına ONUR kelimesinden oluşup 7/24 müşterilerine hizmet vermektedir. Onur Air faaliyette olduğu dönem boyunca Türkiye’deki özel havayolu sektörünün standartlarını yükseltmektedir.

Onur Air Kalite Ve Teknik

2011 yılından bu yana hizmet veren hava yolu firması tüm bakım ve teknikleri kendine ait özel hangarda yapan Onur Air bu kapasiteye sahip tek özel havayolu firmasıdır. Üslerinin hemen yanında Atatürk havalimanı bulunmaktadır ve en uygun fiyatlandırma sistemi olan hava yolu firmasıdır. Firmanın 7 yıldızlı kalite puanı bulunmaktadır. 25 yıllık Airbus bakım deneyimine sahip olup, müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktadır. 400 ü aşkın bakım ve teknik personele sahip olan hava yolu firmasının oldukça fazla stok ve yedek parça bünyesinde bulunmaktadır. Türkiye’deki hat bakım üsleri Antalya Uluslararası hava limanı ve Atatürk hava limanında bulunmaktadır.

Onur Air Ulaşım Ve Üyelik

Onur Air hava yolu şirketine ulaşım oldukça kolaydır ve üyelik istediğiniz şekilde kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Mobil uygulamaları ile bilet satın alabilir ve bilet işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Uçuş esnasında cafe onur air menüsünden faydalanmak için mobil uygulamalar üzerinden satın alımlar yapabilirsiniz. Yemek siparişlerinizi ve seçimlerinizi uçuş saatinize 12 saat kalana kadar seçebilirsiniz. Onur air sitesine üye olarak her hava yolunu kullanan yolcu için kolay işlem yapmaya, sınırsız kontenjan, sevdiklerinize hediye edebileceğiniz uçuşlar gibi birçok özellikten faydalanılır.

Onur air Çağrı Merkezi

Merkez ofisleri İstanbul’da olan Onur air hava yolu şirketine mail üzerinden pr@onurair.com adresinden iletişim sağlayabilir ve tüm soru, öneri, şikayetlerinizi iletebilirsiniz. Aynı zamanda iletişim kurmak için çağrı merkezleri 7/24 hizmet verip 0850 210 66 87 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Tüm uçuş işlemlerinizi bu hatlar üzerinden sağlayabilirsiniz.