Odeabank, 2 Ekim 2012’de ülkemiz Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu’nun faaliyet izni vermesiyle faaliyetlerine başlamıştır. Merkezi Lübnan’da bulunan, 11 farklı ülkede kurumsal, ticari, yatırım, özel ve bireysel bankacılık da dahil olmak üzere bankacılığın tüm farklı alanlarında çalışan bölgesel bir bankacılık grubudur. Ana hissedarı Bank Audi’dir. Ülkemizdeki şubelerini de Bank Audi adında açmak istemiş ancak mahkemeden izin çıkmadığı için Türkiye bankacılık piyasasına Odea Bank ile açılmışlardır. Yakın tarihlerde açılmasına karşılık kadrosunu deneyimli kişilerle doldurmaya çalışıp, reklam yüzü olarak tanıdık isimlerle çalışmaktadır.

ODEABANK MÜŞTERİ HİZMETLERİ

Odeabank ülke genelindeki şube sayısına yenilerini eklemeye çalışarak müşteri potansiyeli arttırmaya çalışıyor. Bankacılık işlemleri için sunduğu fırsatların yanında, işlemlerin sonrasında da müşteri hizmetleri çağrı merkezi aracılığıyla iletişimini sürdürüyor. Odeabank müşteri hizmetleri çağrı merkezine 444 8 444 veya 0850 222 84 44 numaralarını arayarak ulaşabilir soru ve sorunlarınıza çözüm bulabilir. Bireysel yatırım işlemleriniz için mevduat, yatırım, bireysel krediler, kartlar, sigorta ve bireysel emeklilik ve mesleklere özel ayrıcalık (Doktor, pilot, avukat, profesyoneller, eczacılar) fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Ticari ve kurumsal yatırım işlemleriniz için ise mevduat, krediler, dış ticaret, proje finansmanı ve nakit yönetimi gibi fırsatlardan yararlanabilirsiniz. Müşteri hizmetlerinden gerekli bilgileri alabilir işlemleriniz için banka şubeleri ile daha yakından iletişim sağlayabilirsiniz. Ayrıca müşteri hizmetleri aracılığıyla, kartınızda yaşadığınız güvenlik sorunlarını çözebilir, kayıp veya çalıntı kredi kartı durumunda başvurunuzu yapabilir, ödemeleriniz ve yatırımlarınız hakkında işlem yapabilir veya kart bilgileriniz hakkında değişikliklere gidebilirsiniz. Odeabank iletişim merkezini kullanarak müşteri hizmetleriyle iletişim kurmanız için herhangi bir özel şifre almanız gerekmez. Kart numarası ve şifreniz ile veya kimlik bilgilerini ve güvenlik sorularının doğru yanıtlarıyla işlem yapabilirsiniz. Odeabank ile iletişiminizi mail ile sürdürmek istiyor iseniz info@odeabank.com.tr mail adresinden iletişime geçebilir, soru ve sorunlarınıza yazılı olarak çözüm bulabilirsiniz.

ODEABANK VİZYONU

Türkiye bankacılık sektörüne kısa bir süre önce giriş yapan Odeabank, yaptığı yatırım ve girişimlerle ülkemizde kalıcı olmayı hedeflemektedir. Vizyon ve hedeflerini bu doğrultuda belirleyerek, hitap ettiği kitleye uygun ve tercih edilebilir fırsatlar sunarak müşteri sayısına yenilerini eklemeye devam etmektedir.