Nivea, krem markası Almanya’nın Hamburg semtinde yer alan Beiersdorf firmasının cilt ve beden bakım ürünleri markasıdır. Firma 28 Mart 1882 tarihinde Carl Paul Beiersdorf isimli eczacı tarafından kurulmuştur. Nivea ismi ise Aralık 1911 tarihinde şirketin ikinci ismi olan Oskar Troplowitz isimli eczacı tarafından oluşturulmuştur.

130 yıldır özellikle bayanlara kişisel bakım ürünleri ve kremler üreten marka ülkemizde de oldukça bilinen ve kullanılan ürünlerin başında gelmektedir. Özellikle el kremi ve güneş kremi gibi ürünleri ülkemizde sıklıkla kullanılan ürünlerin başında gelmektedir. Birçok eczane ve satış noktasında satılan kremlere kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Nivea müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla müşteri hizmetlerine sahiptir.

Nivea Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
0 212 349 16 00 (01 Dahili)

Nivea İletişim Formu

Nivea müşteri hizmetleri bir adet sabit numaraya sahiptir. Bu numarayı arayarak ürünler hakkında satış öncesi ve sonrası bilgi alabilir, ürünler hakkında yaşadığınız sorunları dile getirebilirsiniz. Ayrıca firmaya olan soru, istek ve önerilerinizi müşteri hizmetleri aracılığı ile Nivea firmasına iletebilirsiniz. Yazılı olarak iletişim kurmak istiyor iseniz iletişim formunu kullanabilirsiniz.

Nivea Frması gelişen teknolojiyi yakından takip ederek çalımalarına devam ediyor. Her türlü soru, istek ve görüşünüz için Nivea Müşteri Hizmetleri telefon numarası ile haftanın her günü iletişime geçebilmeniz mümkündür.