Nike, Amerika merkezli olarak 1964 yılında kurulmuş dünya çapında ünlü olan bir spor giyim markasıdır. Sporla ilgilenen veya günlük hayatta rahat, spor ayakkabı giyenlerin en çok tercih ettiği markalardan biri olma niteliğini taşıyan Nike’nin ülkemizde birçok kullanıcısı bulunmaktadır. Nike’nin satışını ve desteğini yaptığı ürün grupları şu şekildedir; spor ayakkabıları, spor ekipmanları, spor kıyafetleri ve spor aksesuarları.

Nike, gün geçtikçe büyüyen bir spor giyim markasıdır. Dünyada ses getirmiş büyük kulüplere ve kuruluşlara sponsorluk hizmeti vermektedir. Sadece spor kulüpleri değil, adını nam salmış Neymar, Cristiano Ronaldo ve Ibrahimovic gibi yıldızların da sponsorluklarını Nike üstlenmiştir. Nike artık Türkiye pazarında da kalıcı bir şekilde varlığıbı sürdürmektedir. Günümüzde neredeyse herkeste görebileceğimiz Nike markalı eşyalar hem kalitesi, hem şık duruşu hem de kullanılabilirliği ile çok sevilmiştir.

Nike’dan herhangi bir ürün satın aldıysanız ve bu ürün hakkında sorunlar yaşıyorsanız Nike’nin arayabileceğiniz 0212’li bir Nike müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu numarayı arayarak satın aldığınız herhangi bir Nike ürünü hakkında ki sorunlarınızı Nike çağrı merkezine bildirebilir, satın almayı düşündüğünüz Nike ürünleri hakkında sormak istediklerinizi sorabilir, satın aldığınız herhangi bir Nike ürününün değişim ve iade süreci hakkında sorularınızı sorarak detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. 7/24 ulaşabileceğiniz numarayi sizinle paylaşıyorum.

Nike Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
0212 365 04 90

Aşağıda bulunan Nike iletişim formu bağlantısı aracılığıyla istek, soru, öneri, görüş veya şikayetlerinizi form üzerinden Nike’ye gönderebilirsiniz.

Nike İletişim Formu